2733
2734
عنوان

با شوهرم قهر کردم خونه مامانم اینام

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 34 پست
اره به قران

من بودم جای ت الان حتی نمیخواستم اسمشو بشنوم در عجبم 😅

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو بزن به مریضی به مامانت یا یکی که پیشته بگو زنگ بزنه بگه. دوسوته پیشته

نمیتونم میفهمه بهونه کردم اگه پا بشه ببره دکتر چی اگه مامانم زنگ بزنه صددرصد باید برم دکتر

2728
سر ولخرجیش و حرفای بیخود دعوا کردیم هرچی فحش بلد بود بهم گفت هرچی از دهنش در میومد واسه اولین بار به ...

هیچ وقت سر دعواهای الکی و معمول زندگی خونتو ترک نکن! 

هیچ وقت یه سرباز نباید سنگرشو خالی کنه... ای کاش به بلوغ و رشدی برسیم که برای زندگی بجنگیم و میدان رو خالی نکنیم! 

گاهی ما بلد نیستیم چطور رفتار کنیم و حرف بزنیم و سیاست به خرج بدیم... 

بانووووو!مردی کهدوستت داره عریانت نمیکنه!!! لباسعروس تنت میکنه!!! ❤️❤️❤️
وقتی امدم اینجا اونم امد همه چیو برا مامانم اینا گفت

ای داد، چرا از خونتون میزنید بیرون وقتی دوری براتون سخته الان فقط قضیه سبک شد دیگه براش یه چیز عادی شد ، تو رو خدا قهر میکنید با هم شده برید پشت بوم بشینید اما نرید خونه پدرتون ، اونا هم پیرن گناه دارن

ای داد، چرا از خونتون میزنید بیرون وقتی دوری براتون سخته الان فقط قضیه سبک شد دیگه براش یه چیز عادی ...

اگه نمیومدم اینجا با دادش همیایه هارو میریخت تو وسایلامو میشکست

2738
اگه نمیومدم اینجا با دادش همیایه هارو میریخت تو وسایلامو میشکست

خو میریختن می‌شکست ، الان مطمینم که شما در نهایت برمی‌گردی و دیگه این امر براش عادی میشه می‌دونه بری هم برمی‌گردی و اوضاع خرابتر از قبل میشه

2706