2410
2553

دارم میمیرم از دلتنگی دو روزه ندیدمش الانم داره میره یه جایی که سه یا چهار شایدم یه هفته دیگه بیاد انگار معتادیم که چند روزه مواد نکشیده حالم خیلی بده نمیتونمم اشتی کنم مقصر اونه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭دارم از دلتنگی دق میکنم خداااااا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بگو بیاد دنبالت عزیزم ، بگو اصلا به خانوادم نگفتم اومدم قهر بگو گفتم رفتی سفر دو روزه ، که اگر اینو نگی اونم غرورش اجازه نمیده اونوقت بیاد چون حس می‌کنه خانوادت حس خوبی بهش ندارن 

2714

تا تو باشی قهر نکنی🤣

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
بگو بیاد دنبالت عزیزم ، بگو اصلا به خانوادم نگفتم اومدم قهر بگو گفتم رفتی سفر دو روزه ، که اگر اینو ...

وقتی امدم اینجا اونم امد همه چیو برا مامانم اینا گفت

2706