2726
عنوان

برای خودم

144 بازدید | 15 پست

سخنان استادم

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

هان؟؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبی عزیز دلم خیلی خیلی خوشبختم از آشناییت😍خواهریم غرض از مزاحمت،من دیدم که چقدر به پدرمون امام زمان علاقه داری و خیلی بهت افتخارمیکنم❤میدونم که دوست داری بیشتر به اماممون نزدیک بشی و بیشتر براش کار کنی که هم بتونی در نزدیک شدن ظهور وهم آرامش قلب پدرمون سهیم باشی...خواهر مهربونم من اصلا تو قید و بند دین و دستورای دینی نبودم حالا برات کامل تعریف میکنم😉ولی خب منم مثل تو سعادت اینو داشتم که برگردم توی این راه قشنگ کمک به امام زمانمون😍خلاصه که خدا منت گذاشت و به من اجازه داد بتونم به تعداد زیادی از خانوما که ۹۰ درصدشون هم اینجا بودن ۲ ۳ ماهی چیزایی که بلدم رو آموزش بدم چون حدودا روزی ۵ ۶ تا سخنرانی درباره آقامون امام زمان گوش میکنم و اگرچه خیلی کم اومدن این راهو راهنمایی آدمای مختلف رو تجربه کردمو الحمدالله که به جاهای خیلی خوبی رسیدیم و منم چقد انرژی گرفتم از شنیدن معجزه های جدید زندگیشون و آرامشی که اومده توی زندگیشون💕دورت بگردم راستش من نمیخوام این همه شوق و اشتیاق تو نسبت به این مسیر از بین بره اگر منو قابل بدونی و دلت میخواد برگردی من هرروز مزاحمت بشم و تجربیات و داستان زندگی خودمو هر نکته ای که از سخنرانیا گوش کردمو برات بنویسم و باهم بتونیم به جاهای خیلی خوبی برسیم😉🌸بعد از اینکه حرفای بنده که یه جورایی نکات کلی تره تموم شد،میرسیم به مرحله عمل و نکات خیلی تخصصی تر،باعث افتخارمه توی ساختن آخرتت باهات سهیم باشم❤میدونی عزیزدلم،همونطور که یه روز یکی دست خودمو گرفت و هولم داد توی این مسیر و از زندگی بد و بی هدفم و نمازای دست و پا شکستم نجاتم داد منم اینو وظیفه خودم دونستم که بقیه رو کمک کنم،هرکس بتونه فقط ۱ نفر رو به این راه برگردونه و توجهش رو به امام جلب کنه من قول میدم ظهور چندین سال جلو بیفته💕

22:04:19 | 1400/06/12

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

عزیزدلم.اگه بخوام یه مقدمه ای بهت بگم اینه که بدون هیچکدوم از اینا اتفاقی نیست.این که یاد آقایی این که اومدی تو این راه و...بدون امام زمانمون خودش راه رو مثل پازل چیده جلوی پات وگرنه اگه به ما آدما باشه ۱۰۰ سالم بگذره به خودمون نمیایم.این هدف رسیدن به ظهور و نوکری آقا،مثل هر هدف دیگه ای زمین خوردن داره کشتن علایق و خواسته هایی که با خواست خدا مطابقت نداره رو لازم داره،کلی حرف میشنوی و....ولی ولی یه چیزی این وسط یه کاری میکنه که هیچکدوم از اینا نه احساس بشه و نه به چشم بیاد.اونم عشق پدر و فرزندی تو و آقاست.اصلا باید تمسخر شی فحش بخوری حرف بشنوی به قول استاد رائفی پور مگه امامانمون کم فحش خوردن؟چرا؟خدا باید ببینه چقد برای هدفت ثابت قدمی.اگه قرار باشه همه با یکم عشق به امام و امتحان پس ندادن و انجام ندادن هیچکاری بیان تو سپاه آقامون روز اول امام زمان یه دستور بده که باب میل اونا نباشه همه همون روز اول چپ میکنن میشن علیه امام زمان:)این راهی که داری میری دورت بگردم هیچی هیچی جز خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت نداره.به کلماتم دقت کن دنیا و آخرت.دنیاشو که خودت به زودی میبینی😉آخرتتم آباد عزیزدلم❤میدونی ما یادمون رفته شیعه ایم مایی که میشینیم مردم اون زمون که پیامبر رو امام علی رو امام حسین رو کمک نکردن به این واضحی توی زیارت عاشورامون لعنت میکنیم خودمون چیکار کردیم؟انقدر رسانه های دشمن انقد حرفاشون رومون تاثیر گذاشت که مثل یه بمب نشست وسط یه کشور شهید پرور و مسلمون و هممونو پخش و پلا کرد.اینو از سبک زندگی و پوشش مردم میشه به راحتی فهمید...اگه اینا تاثیر دشمنای امام نیست پس چیه؟اگر همه مثل تو انقدر به فکر تغییر بودن و باهم متحد میشدن به هم کمک میکردن همون ۱۰۰۰ سال پیش آقا اومده بود.اصلا این کره زمین و گردشش به خاطر امامه.روایت داریم از امام رضا(ع)پرسیدن اگر امامی روی زمین نباشه چه اتفاقی میفته؟فرمودن طولی نمیکشد که تمام اینها(زمین و انسانها)مثل تومار درهم میپیجد و نابود میشود...اون داره لحظه به لحظه زندگیمونو میبینه اون برامون دعا میکنه بعد ما یه سری هدف دیگه واسه زندگیمون انتخاب میکنیم و اسم امام میاد میگیم ولش کن بابا من حوصله این کارارو ندارم غرقم تو مشکلات خودم.مشکل ما پیش عظمت اون معصوم یه نقطه هم نیست.

هممون تو عالم ذر به یاری امام زمان خودمون لبیک گفتیم که توی آخرالزمان به دنیا اومدیم:)میدونی امام زمانمون دربارمون چی گفته خواهریم؟گفته هر صبح و شام اعمال شیعیان ما به ما عرضه میگردد.(ببین هر ماه هر هفته نه ها هر صبح و شام)پس هر تقصیری در اعمال آنها باشد از خداوند متعال برای آنها طلب مغفرت و هر پیشرفتی که در اعمال نیکشان باشد برایشان پاداش می طلبیم.تو اگه فکر کنی به عمق این قضیه میتونی اصلا گناه کنی؟حالا یه اصطلاحم داریم میگن اعمال خوب رو تو کیسه سوراخ ریختن یعنی چی؟نماز بخون ولی آخر وقت.روزه بگیر غیبت کن.توکار خونه به همسرت کمک کن شب باهاش دعوا کن.زشت نیست وقتی داره با چشمای قشنگش نامه اعمالمونو میخونه تا یه ثواب دید خوشحال شد بعدش یه گناه بزنه تو ذوقش؟
کافیه شروع کنی قدم اول زندگیت رو برای کمک به امام برداری زمین و زمان ثانیه به ثانیه ازت امتحان میگیره.امتحانم ک میگم چیز عجیبی نیستا اصلا خودتم ۹۰ درصدشو متوجه نمیشی‌. مثلا چجوری؟داری نماز شب میخونی همسرت پدرت مادرت هرکی که رد میشه میگه وای اینم که از صبح تا شب نماز میخونه.(به مراتب جملاتی که برات مثال میزنمو شنیدم خواهریم)اگه اینا رو نشنیدی دمت گرم.ولی کافیه تو دلت بگی وای راست میگن دیگه خیلی دارم برای نمازم وقت میذارم.خب اینا چیزایی که تو دل تو هستو نمیدونن.هدفی که داری واسش میجنگی رو نمیبینن.چرا یه خواننده انقدر راحت کارهاشو در اختیار همه میذاره و برای تقویت صداش حاضره خیلی از علایقش رو کنار بذاره؟چرا ما نکنیم؟چرا ما واسه هدفمون وقت نذاریم؟فقط فرقمون با بقیه هدفا اینه ک تنهاییم:)فوق فوقش مثل منو تو دو نفریم.خیلی زیادش یه جلسه مهدویه که ۱۵ ۱۶ نفر نشستن و ۱۰ نفرم کلا تو باغ نیستن اجباری اومدن.
هدف بزرگ اراده بزرگ میخواد.تو که غریبه نیستی خواهر قشنگم من کسی بودم که کلکسیون لوازم آرایشم داشت یه کشوی کامل‌جا میگرفت.هر روز یه شکل بودم کلیم کیف میکردم:)نمیدیدم کور بودم! اشکای آقا رو که چرا دخترش انقد درگیر یه چیز بیخود شده رو نمیدیدم.از علایق بیخودم دست کشیدم.خودم نفهمیدم چجوری ولی شد.سختم نبودا.خودم با دست خودم گذاشتمشون کنار..

13:29:50 | 1400/06/13

به خاطر کرونا بیرون رفتنم کمتر شده بود‌.اوایل روزایی بود که میخواستم زندگیمو عوض کنم و راه درستو برم.شروع کرده بودم نمازامو درست کردن.درکنارش تو خونه دعاهای مختلفو میخوندم با امام زمان درد دل میکردم یه روز که کاری برام پیش اومد و با تیپ همیشگیم رفتم بیرون دیدم قلبم داره تند میزنه.یه آقا که برگشت نگاهم کرد بهم لبخند زد وجودم لرزید.چشمم پر اشک شد دوست داشتم تو ماشین تصادف کنم بمیرم ولی فقط پیاده نشم که همه ببیننم.در صورتی که تیپم شاید خیلی سنگین تر از بقیه بود ولی بابا مهدی نمیپسندید.دلم به دلش وصل شده بود.حال اون بود که اینجوری وجودمو بهم ریخت.من با مادرم رفتار درستی نداشتم.به خودم گفتم اول باید نوکر مادرت باشی بعد آقا.تویی که هنوز نمیتوتی مثل آدم با مادرت حرف بزنی پس فردا یه داد میزنی سر امام زمانت.از اون موقع خیلی آرامش قشنگی تو خونه داریم.
خلاصه فدات شم داشتم میگفتم...یه جوری که خودتم متوجه نمیشی توی این راه قشنگ یک به یک صفات بدتو کنار میذاری.تنبلی؟پر از شور و اشتیاق واسه کار کردن و خوشحال کردن امامت میشی.عصبیی؟ب خاطر آقا خشمتو کنترل میکنی نماز نمیخونی؟به خاطر اونم که شده حاضری روزی ۱۰۰۰ رکعت بخونی.ایشون لایق بهترین ها هستن.یاراشون باید توی دنیا بهترین و کامل ترین انسان ها باشن.باید بلند شد.شاید ماییم اون آدمایی که گره کور ظهور رو باز میکنن.شمایی که الان شروع کردی ب چشم میبینی که بعد ۲ ۳ ماه خودت داری مردم رو به یاری امام زمان دعوت میکنی..این راه جز قشنگی و آرامش هیچی نداره.طوری محکم میشی که از بلاهای آخرالزمانی به تو پناه میارن.نیازت رو از همه برمیداری الا خدا.میجنگی تلاش میکنی ک اون لقب نوکر امام بودن رو از خدا بگیری.این جنگم که میگم خیلی شیرینه کافیه فکر کنی به یه چیزی،پدرمون صاحب الزمان،همرو میشنوه دیگه تنها نیستی میدونی با چشمای قشنگش داره لحظه به لحظه تو میبینه.عزیزدل من تو از الان متولد شدی تو برگشتی به راهت تو پیداش کردی.پیامبرمون(ص)قسم میخورن مردمی آخر الزمان میان که با ارزش ترین مردم تاریخ هستن و هریک اندازه ۷۰ شهید بدر پاداش داده میشوند.

13:30:07 | 1400/06/13

اونها در حالی که امامشون پنهانه و نمیبیننش از رو سیاهی قلم به روی کاغذ به امامشون ایمان میارن(منظور قرآن هست)خیلی برات خوشحالم. نه تنها من بلکه اگه اندازه خوشحالی آقا رو بابت اضافه شدن یک نفر دیگه به سپاهش رو بدونی باورت نمیشه❤خب خواهر مهربونم،کار برای آقا ۲ مرحله داره که این دوتا مرحله توضیحای مفصلی میخواد.
ببین عشقم اول مرحله خودسازیه و دوم شروع کار برای آقا توی جامعه و تشویق مردم برای تقویت کردن یاد امامشون توی زندگیشون...خب حالا مرحله اولمون چجوریه و چقدر طول میکشه؟نمیشه براش مدتی در نظر گرفت چون انسان هرچقدر هم که روی خودش کار کنه بازهم نمیتونه هیج گناهی نکنه.فقط امامه که هیج گناهی نداره و ما بالاخره یه خطاهایی ازمون سرمیزنه.مهم اصلاح کردن خطاها و جبران کردنشونه.این که تو چه مدتی میتونی گناهات رو کنار بذاری به عشق پدروفرزندی بین تو و امام زمان و ارادت بستگی داره...آدمی که کامل کنترل افکارش و کارهاش رو دستش نگیره هیچوقت نمیتونه به کسای دیگه هم کمک کنه.حالا مهم ترین نکته های خودسازی چیه. ۱_آدم خوبی بودن از شب تا صبح عبادت کردن نمیخواد.از صبح تا شب ذکر گفتن نمیخواد.فقط یه عشقی میخواد که تورو از گناه دور کنه.عشق به خدا عشق به اهل بیتش عشق به بابا مهدیمون و هدفمون.تو باید جلوی گناهات رو بگیری.بیا یه مثال برات بزنم:اینجوری نباشه که تو بشینی غیبت کنی بعد که تموم شد بگی ای دل غافل امام زمانمو ناراحت کردم.نه.تویی که میخوای به اون هدف قشنگ دیدن روز ظهور و یاری آقا برسی باید انقدری ولیّ امرت تو ذهنت پر رنگ باشه که انگار تا میای شروع کنی غیبت کردن یه چیزی نگهت داره.بگی آقا داره میبینه منتظره ببینه واکنش من چیه به خاطرش غیبت نمیکنم؟وقتی به من نگاه میکنه بهم افتخار میکنه یا ازم نا امیده؟یا نه من به خاطر دو دقیقه گرم شدن جمع با وجود تمام عیب های خودم هر چی درباره برادرها و خواهرای دینی خودم میخوام میگم..

13:30:24 | 1400/06/13

خواهریم روایت داریم یکی از یاران امام علی(ع)موقع عبادت شبانه ایشون رو نگاه میکردن...از دلشون میگذره که کاش میشد منم انقدر با پاکی و آرامش با خدا صحبت میکردم...همین که این فکر رو میکنن امیرالمومنین رو میکنن به ایشون و بهشون میگن،توفقط یک بار یک بار با خلوص نیت از خدا بخواه که دل تورو صاف کنه بخواه که از موقعیت گناه فراریت بده.اگر خدا دیرجواب داد منه علی ضامنم:)ببین نگفتن اگر جواب ندادا گفتن اگر دیر جواب داد....کی بهجت و بهجت کرده؟همون خدایی که میتونه تو یه لحظه بندش رو از موقعیت گناه دور کنه و خودشو به بندش نزدیک کنهیه پرانتز باز کنم برای نکته قبل که یادم رفت یه بخشی رو بگم😊ذکر لا حول و لا قوه الا....خیلی ذکر کمک کننده ای هست برای دوری از موقعیت گناه.خود من رو خیلی کمک کرده.قطعا برای انسان پیش میاد موقعیت هایی که داره درباره گناه فکر میکنه و دودوتا چهارتا میکنه انجامش بده یا نه...این ذکر اگر ۷ بار قرائت بشه ۷ فرشته برای نجات دادن شما به کمکتون میان...

۲_نماز خوندن سر وقت انقدر تو طول تاریخ تاکید شده که حد نداره...آیت الله بهجت از عالم بزرگی نقل میکنن که هر کس نمازهای یومیه رو در اول وقت بخونه و به مقامات عالیه نرسه به من لعن کنه.خیلی حرفه ها...یا مثلا روایت داریم از عالمی میپرسن من ۳تاقفل توی زندگیمه،ازدواج خوب،کارخوب،آخرت خوب میخوام.ایشون میگن کلید هرسه قفل نماز اول وقته نماز اول وقت شاه کلید تموم مشکلاته...کلام خود پدرمون امام زمانو برات بگم فرمودن ملعون است ملعون است ملعون است کسی که نماز مغرب و اعشا رو انقدر به تاخیر بیندازد که ستاره های آسمان پدیدار شوند(شب بشه)و نماز صبح را انقدر به تاخیر بیندازد که ستاره های آسمان ناپدید شوند(صبح بشه)ب نظرت کسی که از نظر آقا ملعونه میتونه یار واقعی باشه؟نماز رو سروقت خوندن تضمین عاقبت بخیریه اینو بهت قول میدم.کافیه یک هفته سر وقت بخونی...دیگه نمیتونی دیر بخونی ملائکه بهت اجازه نمیدن و هرطور شده میکشوننت سمت نماز.نماز اول وقت یعنی من از خدا بهتر از بقیه تشکر میکنم.یه چیزیو میدونستی؟این روایت خیلیارو نمازخون کرده اونم سروقت‌....به نظر تو خواهر قشنگم امام زمان کی نماز میخونه؟به محض گفتن اذان.خب؟نماز تویی که داری سروقت میخونی به امامت مهدی میره بالا و میرسه به خدا:)میگن نمازایی که با نماز ایشون به خدا میرسه با تمام کم و کاستی هاش صددرصد قبوله.حالا ما این وسط یه کلکیم میزنیم و توی قنوتمون برای امام زمان دعامیکنیم و از ایشونم میخوایم سرنمازشون برامون دعا کنن😉یکی از شهیدانمون که اسمشون خاطرم نیست فرمودن هرچی دارم از نماز اول وقت دارم.

یکی از خانومای اینجا ازمن سوال کردن نماز صبحم هرکاری میکنم باز خواب میمونم.چی بهتر از کلام خود پدرمون؟براش گفته ی خود امام زمان رو تعریف کردم خداروشکر نمازهاشون قضا نمیشه...به یکی از یاراشون فرمودن:آیه آخر سوره کهف قبل از خواب حتما خونده بشه(یه آیه خیلی کوتاه و روونی هم هست)_تاحد امکان ساعت میل کردن شام با خوابیدن فاصله داشته باشه_حتما قبل از خواب نصف لیوان عرق کاسنی میل کنید😊۳_غر زدن نداریم!!!در جریان واقعه عاشورا هیچ چیز طبق میل هیچ کس پیش نرفت...نه حرمت خانم بودن حضرت زینب حفظ شد و نه عدالت بود و نه حتی یه قطره آب.

کنار گذشتند همه چیز رو برای رضایت خدا و رفتند تو دل جنگ....اینوگفتم که بگم توقع جواب نداریم.توقع تشویق از سمت خدا رو نداریم. آی امام زمان من دارم واسه تو آدم خوبی میشم من بهت نماز و قرآن هدیه میکنم چرا دعام رو مستجاب نکردی؟اصلا میشنوی صدامو؟ببین خیلی غلطه این جمله درسته آقا میبخشه درسته به دل نمیگیره ولی ببین اون داره آینده تورو میبینه اون اگه دعات رو مستجاب نکرده میدونه که به صلاحته میدونه که برای قوی شدنت بهتره.خدایی که تورو خلق کرده بیشتر نیاز هاتو میدونه یا تویی که فقط ۱ قسمت از حکمت و عقل خدا تو وجودته؟یه چیز برات از خودم تعریف کنم یادمه بچه که بودم هر شب پادرد شدید داشتم و هیچ دکتری دلیلشو نمیفهمید  یهو یه روز تو خونه اتفاقی زانوم پیچ خورد رسما از وسط نصف شد و یه بلایی یک سال سرم اومد که یادم نمیره.هی غر میزدم خدایا چرا دوستام تو مدرسه راحت راه میرن چرا من؟چرا باید همه جا با آتل برم.ولی ولی نمیدونستم همون اتفاق باعث میشه من برم سمت ورزش پا و چندین ساله حتی یک بارم از اون پادردای بد نگرفتم.نمیگم از آقا نخواه نه.از اون نخوای از کی بخوای.ولی با صبر بخواه با آرامش بخواه.بگو اگر بر خلاف میل خداست نمیخوامش.اون موقع ببین چجوری ۱۰ برابرش بهت میرسه...تکنیک ماها اینه که بده بستون میکنیم😉😁برای آقا دعا میکنیم و بعد ازش درخواست دعامیکنیم(جلوتر مفصل برات توضیح میدم خواهریم)۴_مغز تو باید میانه رو رعایت کنه یعنی چی؟اگر کاری کردی برای آقا اگر یکیو تونستی هدایت کنی اگر ب هر نحوی دلشو شاد کردی دچار عُجب نشو.حالا عُجب یعنی چی؟آدم به خودش میگه وای من فکر امام زمانم بودم چقدر آدم خوبیم.بقیه رو نگاه کن عین خیالشون نیست آقا ظهور نکرده ولی من دعا میکنم براش.من نمازامو سر وقت میخونم.

اون موقعست که دقیقا مثل من خدا به ملائکه میگه یه نماز صبح بیدارش نکنید حساب کار دستش بیاد.یعنی روزی که خواب مونده بودم انقدر حالم گرفته بود به خودم میگفتم دستت درد نکنه۲۰ قدم برداشتی سمت امامت با خواب موندنت ۳۰ قدم اومدی پایین.خدا داره سر ما منت میذاره که اجازه میده نماز بخونیم براش.این خداست ک اجازه میده دعای عهد بخونیم با عزیزش پیمان ببندیم.اصلا اگه منو تو نباشیم هیچ اتفاقی برای خدا و امامش نمیفته.کار برای امام هیجوقت کافی نیست مگر لحظه ای که داری براش فدا میشی.وقتی اولین قطره خونت برای آقا بریزه زمین اون وقت بگو من براش کار کردم.خب پس اون میانه روی چی میشه؟این که در کنار این حست هیجوقت ب خودت نگی من به هیج دردی نخوردم.من هیچکاری واسه آقام نکردم.من بی استعدادم نمیتونم کمکش کنم.یعنی این مورد از عُجب هم بدتره چراش رو برات جلوتر میگم...لحظه ای که تو داری برای آقا صلوات میفرستی.لحظه ای که جلوی گناه خودت رو ب خاطر اون گرفتی چند نفر دیگه دارن تو دنیا این کارو انجام میدن؟خیلی کم.بدون حتی یک بار دعای فرج خوندن تو ثانیه ظهور رو کم میکنه و جلو میندازه و تو نه تنها در حق خودت و آقا بلکه داری در حق مظلومایی مثل بچه ها ی غزه و همه کسایی که بهشون ظلم شده خوبی میکنی....

۵_خواهر قشنگم هر چقدر از گناهات درس بگیری هرچقدر معلوماتت رو درباره آقا بالا ببری سخنرانی گوش کنی و...بازم کمه. باید وقت گذاشت باید نکته جدید یاد گرفت رشد کرد خلاق بود. منی که هنوز نمیدونم اقام چحوری داره زندگی میکنه در حال حاضر چجوری میتونم کمکش کنم؟منی که نمیدونم موقع ظهور چه اتفاقی میفته یهو صبح پا میشم میبینم آقا اومده و من آخرین نفر فهمیدم...منی که هنوز نمیدونم آقا هم مثل ما زبونم لال بیمار میشه.بلاها سمتش میاد و....در نتیجه براش دعا هم نمیکنم و میگم ایشون که امامه هیج اتفاقی نمیفته براش.ولی در صورتی که ایشون میگن دعای مردم عادی در حق من مستحاب میشه اگر ایشون بی نیاز بودن از همه چی پس کدوم دعای ما مستجاب میشد؟۶_شیطان خودش میدونه چحوری از نقطه ضعفت بهت حمله کنه. توی این راهی که میری امکان داره از تمااام جهات مورد وسوسه شیطان قرار بگیری.عمدتا هم از سمت نقطه ضعفت....یه مثال برات میزنم مثلا تو یه آدمی هستی که منفی بافی.حالا بهت میگن تو این هدفی که داری،سختی ها و امتحان های مختلفی هست.تو چیکار میکنی؟شروع میکنی به منفی بافی.وای اگه خدا منو با دور از جون بیماری امتحان کنه چیکار کنم؟اگه خدا خانوادمو ازم بگیره چیکار کنم.چرا باید به خاطر اینکه خدا ببینه تو پای امامت هستی یا نه به دیگران ضرر بزنه؟نه از این خبرا نیست.همین که مجبوریم پیروی از اربابمون و هدفمون رو از همه حتی از خانوادمون پنهان کنیم اگر امتحان نیست پس چیه؟همین که دلمون میخواد مثل همه خانوما که جلوی چشم همسرای ما انقد راحت خودشونو نمایش میدن،۱۰۰ جور تیپ بزنیم و تو این تابستون انقدر اذیت نشیم اگر امتحان نیست چیه؟پس شیطان هر کاری میکنه که ذهن تورو به هم بزنه وقتت رو بگیره.فقط تمرکزت رو آقا باشه فقط فکر کن که چیکار میتونی براش کنی.درگیر جزئیاتی که عقل ما بهش قد نمیده نشو که باز از حمله های شیطانه.چیزای مثل اینکه آقا چجوری نظاره گر اعمال ماست.ایشون همه چیز رو میشنوه و.....میدونی صاحب زمانمون مثل کعبه هستن. یعنی ما باید بریم سمتش و دورش بگردیم ما باید به کعبمون برسیم"کلام حضرت زهرا(س)" خب بالاتر گفتم بهت میگم چرا نا امیدی از عُجب هم بدتره.خب معلومه که این از آشکار ترین حمله های شیطانه.

13:45:37 | 1400/06/14

2706