2726

شوهرم ۴ ماه پیش پیش اورولوژی معاینه شد گفت واریکوسل نداره اما اسپرمش کم تحرکه تو این ۴ ماه کلی قرص ویتامین خورد ولی اصلا بهتر نشد الان سونو داده نوشته واریکوسل چپ داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله واریکوسل کلا روی تحرک و تعداد اسپرم تاثیر مستقیمی داره 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
اره اسپرمش کم تحرکه فقط نمی دونم گرید چنده ک عمل لازم داره یا ن چون با دارو خوب نشد

واریکوسا با دارو درمان نداره فقط جراحی ...الکی جاهای دیگه  خرج نکنین 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
ن عزیزم من سوالم اینه ک گرید واریکوسل چنده؟ چون گرید یک ب عمل نیاز نداره درسته؟

گرید یک دو سه ..گرید یک فکر کنم نه جراحی نیاز نیست ولی برای باروری باید زیر نظر باشن 

2706