2737
2734
میگه داماد شده ، تازه فوق لیسانسشو از شریف گرفته بود مامانش به من میگه به نظرت بکنمش لای خاک؟ ،😔😢

وااای عزیزم...خدا رحمتش کنه...بدتراز مادر اون زنش چی میکشه الان...

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

خدا به مادرشون صبربدده😓

خداجونم میشه منم لایق بدونی؟🥺🤱خداجونم شکرررت😍😘🤰🏻🤱🏻👨‍👩‍👦خدایا مرسی بحاطر فرشته ای که بهم دادی لیا قشنگمو توی پناه خودت حفظش کن🤩❤😍🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه داماد شده ، تازه فوق لیسانسشو از شریف گرفته بود مامانش به من میگه به نظرت بکنمش لای خاک؟ ،😔😢

نگو وای قلبم   خدایا. 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
وااای عزیزم...خدا رحمتش کنه...بدتراز مادر اون زنش چی میکشه الان...

نه زن نگرفته بود مامانش می‌گفت امروز دامادش کردم تو بهشت به همه بگو ، بگو سعید داماد شده

کاربر مرد/// دخترعموی 26ساله ی منم دیروز خاکسپاریش بود

😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
نه زن نگرفته بود مامانش می‌گفت امروز دامادش کردم تو بهشت به همه بگو ، بگو سعید داماد شده

اهاا نوشتی داماد شده فکر کرده ازدواج کرده...خدا بیامرزدش..

کرونای دلتا کودک جوان و نوجوان رو درگیر میکنه...خدا لعنت کنه باعث و بانیشو

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

دختر دایی مامان منم دیروز فوت کرد شیش ماهه حامله بود دکترا گفتن بچشو برداریم شوهرش نزاشت دیروز دوتاشون کردن😔😔😔

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2706