2737
2734
عنوان

مدارس خوب پره راهی دارین؟

117 بازدید | 10 پست

یه هفته پیش زنگ زدن برای پرداخت شهریه مدرسه ی برادرم غیر انتفاعی بود

دیدم دو برابر شده مجبور شدیم برداریم اش ولی مدارس خوب هم میگن جا نیست و پره

نمیدونین چطور باید بریم یه مدرسه ی خوب ثبت نام کنیم؟

مرداد هم درباره شهریه پرسیدیم گفتن مشخص نیست واستادن تو شهریور میگن دوبرابر شده😡

پدربزرگ و مادربزرگم فرهنگین ولی شهدای فرهنگی هم گفت جا نیست

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقد شده شهریه اش مگه؟

۸ میلیون تومان🤕

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
۸ میلیون تومان🤕

خیلی خوبه ها

کلاس چندمه؟

تهرانی؟

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2738
خیلی خوبه ها کلاس چندمه؟ تهرانی؟

نه بجنوردیم 

پنجمه

نه بجنوردیم  پنجمه

خیلی خوبه واقعا

الان دیگه ۸ میلیون ندیدم اصن برای غیرانتفاعی الان شهریه یه کلاس پنجمی توی تهران ۱۵ الی ۲۰ تومنه

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
خیلی خوبه واقعا الان دیگه ۸ میلیون ندیدم اصن برای غیرانتفاعی الان شهریه یه کلاس پنجمی توی تهران ۱۵ ...

تهران کلا خیلی گرونه 

من خالم تهرانه 

بهترین خونه از نظر ساخت و موقعیت توی بجنورد متری ۳۰ هست توی تهران پایین شهر به این قیمت میدن

شهر ها فرق دارن