2410
2553

نمیدونم چ امتحانی،کار خداست یا شیطون،ولی یهو همه چی خراب شده،امکان جدایی مون هست...زندگی ام رو هواست...دلتنگم....حیف زندگی ام بود...

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

از وقتی اومدم خونه پدرم پنج کیلو کم کردم،شیرم روز ب روز کمتر میشه،،،حال دلم خیلی مظطرب شده...امان از یه زنگ ک بهمون بزنه شوهرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدا نشو. کمی استراحت کن  دوباره بساز

اگر شوهرم خواست چی...دوست دارم برگردم خونه مون...ولی بابام اینا میگن نرو ک پررو میشه!

2456

مشکلتون چیه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

از این به بعد هرگز وقتی دعوات شد نرو خونه پدرت، این چه عادت بدیه... اگه طرف آدم باارزشیه خجالت و بزار کنار، خودت بهش زنگ بزن،  یعنی چی زن و بچش تو خونه باباش گذاشته، بگو تو مسول من و بچتی،. نه پدرم

2714
یسر برو پیش ی آدم مطمئن سر کتاب و اینها ببین  بی شرف ها خیلی مواقع طلسم میکنن خدا نابودشون کن ...

چی بگم..

سر چی دعواتون شده

الکی الکی اومد یهو منو زد...بعدم گفت برو خونه بابات...منم برای اولین بار قهر کردم اومدم،همیشه بحث ک میشد من نمیامدم،یا خیلی زورش می گرفت خودش میخواست منو بیراه وسط راه پشیمون میشد

سر چی دعوا کردید ؟ خبب شما که انقدر زندگیتو دوست داری چرا خونه رو ترک کردی؟

منم نمیخواستم بیام...انگار یکی هولم میداد...رفتم یه شارژر بگیرم وقتی فهمیدم دیدم زنگ زدم به همه...برادرشوهر و پدر خودم...اصلا خرابکاری کردم...

2706