2737
2734
عنوان

شوهر یکی از اشناها مزاحمم شده....

161 بازدید | 8 پست

من متاهلم  و نامزدم اونم متاهله و بااجازه دوزن داره تهدیش کردم بار دیگه همچین غلطی بکنه ابروشو میبرم و بلاکش کردم هربار با ی خط پیام میده امشب مثل کسی پیام میداد که مثلا انگار کلی باهم دوست بودیم ک سلام خوبی چ خبر فلانی ام منم گفتم سلام حال شما چطوره خانم تون خوبه بوه هاتون خوبن به خانم هاتون سلاک برسونین شکر خدا با همسرم رفتیم بیرون  داشت دق میکرد خودش بلاکم کزد 😅😅😅

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

دو خط آخر چی شد یهو😐

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ما خانوما واقعا بیچاره ایم ک کسی مزاحممون میشه صداشو دربیاریم باز آبروریزیش به اسم ماست اینم بگم طرف انقدر ارتباطش نزدیکه مثلا شوهرم پیام احوالپرسی معمولیشو رو گوشیم ببینه ناراحت نمیشه  میگن ادم همیشه از خودی میخوره

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دو خط آخر چی شد یهو😐

مثل کسی ک خیلی مثلا راحت باشه انگار که باهم خیلی دوستیم نوشته بود سلام خوبی چ خبر خواستم باز بلاکش کنم 

ولی گفتم بیفایدس پیام دادم ک‌ ممنونم خانم هاتون خوبن بچه هاتون خوبن با همسرم رفتیم بیرون سلام رسوندن خدمتتون  

مردان هرزه بی‌شعور.واقعا درک نمیکنم،چرا دنبال زنی که همسر یا نامزدداره،هستن

اصلا من عقدم اون دوزن داره هی میگه میریم خارج و برات خرج میکنم و میدونه وضع مالیمون بهم ریخته من بدون جواب بلاک کردم 

2738
خیلی مراقب باش،آسیب به زندگیت نزنه

میدونم قصدش چیه میخواد زندگیمو خراب کنه منو نمیخواد