2737
2734
عنوان

شامپو بچه

1718 بازدید | 13 پست

سلام عزیزان شما از چه مارک شامپویی برا بچه هاتون راضی هستین ... من قبلا از وی کر و سیوند استفاده کردم .. الان همسرم مامابیبی اورده. بنظرتون خوبه؟ 

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیروز بس خوبن جفتشون

مرسی😙

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
2731
فیروز هم خوبه ،هم کار معلولان کشور عزیزمه

متوجه نشدم؟؟ کار معلولان؟

ماستلا چیکو جانسون سبامد فیروز

عزیز جانسونو میگن الان فیکش تو بازار هس . چجور تشخیص بدم اصلشو؟

2738
صاحب کارخونه خودش در تصادف معلول شده و بعد از اون فقط معلولان رو در کارخونه استخدام می‌کنه . 

اخی چه قشنگ😢😢

عزیز جانسونو میگن الان فیکش تو بازار هس . چجور تشخیص بدم اصلشو؟

نمیدونم والا من شوهرم مغازه داشت خودش میآورد از داروخانه هم میگرفتم قبلا واسه دخترم 

من خودم از بوش تشخیص میدادم الان دخترم بزرگ شده و پسرم وقتی اومد نمیصرفید،😁

منتظر اتفاقات خوبم 
اخی چه قشنگ😢😢

فیروز بخر هم‌ کیفیت داره ، هم صاحب کارخونه که خیلی پولداره و نیاز نداره اصلا ولی دل خوشی معلولان هست ، هر روز صبح با هزار امید میرن سرکار و وابسته کسی نیستن ، بهترین برند ایرانی هم فیروز هست 

سلام عزیزم

من از شامپو سر و بدن کودک بلیتا دارم استفاده میکنم عالیه. برندش اروپاییه (بلاروس) و محصولاتش بسیار باکیفیتن. حتی محصولاتی برای مادر هم داره مثل شامپو احیای موی مادر بعد زایمان و کرم ضد ترک برای شکم و بدن مادر بعد زایمان که فوق العاده ان. پیشنهاد میکنم استفاده کنین قیمتاشونم مناسبه من از فروشگاه میسفا تهیه می کنم نماینده این محصولات تو ایرانن. <a href="https://missfa.ir/product-category/mother-and-baby/">لاین مادر و کودک بلیتا </a> تازه کرمایی برای سوختگی بر اثر پوشک و برای بدن کودکان هم دارن