2703
2553
عنوان

بچه ام دلپیچه و اسهال داره

100 بازدید | 12 پست

دخترم 15 ماهشه دلپیچه و اسهال داره چی براش خوبه؟ رفتم دکتر نوبت گرفتم گفت یه ساعت دیگه برم اینقدر که همه داشتن اونجا سرفه میکردن میترسم برم کرونا بگیره چون ماسک نمیذاره بمونه رو صورتش

چای پونه دم کن بده

و اینکه تخم مرغ با پونه عالیه

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 

چادر سرت کن بچه را بگیر زیر چادر و ببرش دکتر احتمالش هست کرونا داشته باشه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714