2137
2106
عنوان

چه کارهایی باید انجام بدم ؟؟

83 بازدید | 12 پست

برای دور کردن همزاد یا جن عاشق چه کارهایی باید انجام بدم یکی اینه که شب داخل آیینه خودم رو نگاه نکنم دیگه چیه دوستان ممنون میشم که بگین 

یاخدا

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

الان شما جن عاشق دارید؟ 

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیست🦋من یه دخترم که بعداز هفت سال به عشقش رسیده😁(با اینکه حتی یدرصد احتمالش نبود ک بهم برسیم ولی از هم دست نکشیدیم.میخوام بگم خدا هیچ امیدی رو ناامید نمیکنه😉) تو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬
2166

ما قلبمون ضعیفه ازین تاپیکا نزنید

از شروع دوباره نترس ، این دفعه از صفر شروع نمیکنی ، از تجربه هات شروع میکنی✌  زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤
2050

میدونستی به هرچی فکر کنی سمتت میاد (واقعیت اینه) 

پس به چیزای منفی فکر نکن

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیست🦋من یه دخترم که بعداز هفت سال به عشقش رسیده😁(با اینکه حتی یدرصد احتمالش نبود ک بهم برسیم ولی از هم دست نکشیدیم.میخوام بگم خدا هیچ امیدی رو ناامید نمیکنه😉) تو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬