2726
عنوان

جرمگیری دندون😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 47 پست
بسی حال میده اصلا سبک میشی بعدشم لای دندونات فاصله میفته هی میتونی باهاشون صدا دربیاری 😁😁😁

😕😂😂

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسی حال میده اصلا سبک میشی بعدشم لای دندونات فاصله میفته هی میتونی باهاشون صدا دربیاری 😁😁😁

😒😒😒😒😒

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
از لای دندونات خاک و خون میپاشه بیرون

سنگ

من دکتر نشونم میداد میگفت ببین اینا پوسیدگی میاره و لثه رو تضعيف میکنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2728
اخه باید برم حتما بدم میاد

گلم نگران نباشین وحشتناک نیس یه کار سادس

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
واااا چرا عصبانی میشی

اخه بدم میاد

نمیدونی جقدر سر دندون دارم زجر میکشم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

آره یکم درد داره. 

دردی که بی تاب بشی و نتونی تحمل کنی نیست. ولی درد میگیره. 

همون سیخ وامونده شو میکنه لا به لای دندونات و زیر لثه هات. حس بدی بهت دست میده. چندشت میشه. 

ولی بعدش خیلی خوبه. دندونات سبک میشه. 

گلم نگران نباشین وحشتناک نیس یه کار سادس

ببخشید من شنیدم انگار جرمگیری چند نوع دارا

یه سریش انگار دندون رو میتراشه

بهترین نوع جرمگیری چیه؟ یعنی اسم خاصی داره؟

و نظرتون راجع به بلچینگ چیه؟

دوست من دهان شویه استفاده کرد دندوناش همه زرد شدن چیکار میتونه بکنه

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
سلام گلم هیچ دردی نداره برو انجام بده عزیزم

قربونت

باشه 

دندونای اسیابم جرم دارن

سنگ من دکتر نشونم میداد میگفت ببین اینا پوسیدگی میاره و لثه رو تضعيف میکنه

اره راست میگه

جرمگیری کردین؟

اره راست میگه جرمگیری کردین؟

دوبار تا حالا انجام دادم

کلا من دندون پزشکی دوس دارم

البته دندون پزشکی هم که پیشش میرم دوس خانوادگی چندین ساله اس خیلی مهربون و با ملاحظه رفتار میکنه اذیت نمیشم

مجدد باید همین روزا برم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببخشید من شنیدم انگار جرمگیری چند نوع دارا یه سریش انگار دندون رو میتراشه بهترین نوع جرمگیری چیه؟ ...

عزیزم جرم گیری اصول واحدی داره مراحل متفاوتی داره که نوع و کیفیت دندان هر فرد مشخص میکنه 

جرم گیری علاوه برتمیزی پلاک رو هم از بین میبره حتی جرم های دشوار و اونایی که محدود های سختن ولی بلیچینگ صرفا سفید کننده و کاری به جای های دشواری محدود نداره و پلاک حذف نمیکنه جرم گیری بهتره و اینکه زیاد میگن آسیب میزنه نه نمیزنه 

ببخشید من شنیدم انگار جرمگیری چند نوع دارا یه سریش انگار دندون رو میتراشه بهترین نوع جرمگیری چیه؟ ...

عزیزم اون تراش مرحله از جرم گیری هست نه نوعی ازش

سوالاتتون زیاد بود قسمت قسمت  ریپ میزنم بهمشون جواب بدم گلم

عزیزم جرم گیری اصول واحدی داره مراحل متفاوتی داره که نوع و کیفیت دندان هر فرد مشخص میکنه  جرم ...

بله جرم گیری رو دوستم میخواد انجام بده

لیچینگ رو برای خودم پرسیدم منظورم اینه به نظرت ضرر نداره؟

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
عزیزم اون تراش مرحله از جرم گیری هست نه نوعی ازش سوالاتتون زیاد بود قسمت قسمت  ریپ میزنم بهمشو ...

خیلی ممنون ببخشید ها 

من هیچی ازش نمیدونم

ممنون از وقتی که گذاشتین

2706