2726
عنوان

تو گوشی شوهرم کانالای صیغه یابی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 36 پست

ولی من یه تلگرام نصب کرده بودم که حتی تو گروه ها هم ادد میشدم

کلا حذفش‌ کردم خصوصا از این بدون فیلترا‌

هم کانالای وحشتناک هم حتی گروه‌های وحشتناک ادد میشدم هر بار که آنلاین میشدم باید ده تا گروه و کانال پاک میکردم زود قضاوت نکن

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلگرام خودش کانال اضافه میکنه برای خود من کلی کانال س ک س ی اضافه کرده، لامصب خودسر شده، نگران نباش. ...

تتازه پاک کنی هم فایده نداره چند دقیقه دیگه صد تا کانال دیگه اضافه میشه

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
2728
۶ تااا یکی میاد نه ۶ تا

ن گلپ منم چنتا همزمان عضو بودم پاک کردم

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید
۶ تااا یکی میاد نه ۶ تا

نه چند تا میاد

هر چی کاناله اضافه میکنن

خواستی امتحان کن

دعا کنین به اندازه بزرگی خدا، خدا عشق و عالم و همینطور خودمو سالم و عاقبت بخیر نگاه دارهاینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم

عزیزم تلگرام منم همینه انواع کانال بیتربیتی و گروه عضوم میکنه . شاید راس میگه بنده خدا 

شما رفتار من را دوست ندارید؟پس خوبه.رفتار من هم شما را دوست ندارد😐😁✌من فقط یک واکنش آلرژیک به جهان دارم ...🙄
اره طلاگرامه اخه ۶ تا کانال؟

ااخه این فیکا همش توش کانال صیغه هست ربطی نداره 

من پسر خالم ۸سالشه واسه تلگرام اونم میاد

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2706