2137
2106

دیشب دیدم ۶ تا کانال تو گوشیشه

ولی خب حدود یکماهه که نرفته بود تو تلگرامش.

ولی پیامای اولیارو خونده بود.

بهش گفتم میگه تبلیغ بوده اومده منم پاک کردم.

گفتم تبلیغ یکی میاد نه ۶ تا کانال

بعدشم اگه پاک کردی پس چرا دوباره اومده

حالم بده

مرتیکه نجس

یاخدا

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

تلگرامشو پاک کن😑

رژیم   بامداد خمار    وزن اولیه :90          وزن هدف:70              وزن فعلی:85        وزن فعلی: 83                                  چند تیکع چربی ک این همه غصه نداره                                          جواب کسی رو بدم به پای بی احترامی نگذارید❤️❤️                              

اگه تلگرام فارسیه مثل تلگرام طلایی و ... خودشون به عنوان تبلیغ میان مال من صدها کانال اومده بود کلا حذفش کردم

اینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
2050

ببین اینجوری نیس که حتما دنبال صیغه بوده باشه بد به دلت راه نده

یوقت یه چیزی سرچ میکنی اون کانالا میان تو تلگرام من برام پیش اومده 

اما در کل حواست باشه دیگ 😁👀

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

این تلگرام خودش کانالاش میاد بالا حتما تلگرامش اصلی نیست برای همینه چیزی نیست نگران نباش منم تو یه عالمه کانالای صیغه یابی هستن هی پاک میکنم

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد

راست میگه اگه تلگرامش ازین غیر رسمی هاس من همزمان عصو چنتا شده بودم خودکار.

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید
2087

ولی من یه تلگرام نصب کرده بودم که حتی تو گروه ها هم ادد میشدم

کلا حذفش‌ کردم خصوصا از این بدون فیلترا‌

هم کانالای وحشتناک هم حتی گروه‌های وحشتناک ادد میشدم هر بار که آنلاین میشدم باید ده تا گروه و کانال پاک میکردم زود قضاوت نکن

تلگرام خودش کانال اضافه میکنه برای خود من کلی کانال س ک س ی اضافه کرده، لامصب خودسر شده، نگران نباش. ...

تتازه پاک کنی هم فایده نداره چند دقیقه دیگه صد تا کانال دیگه اضافه میشه

اینترنت و مکالمه رایگان یا ارزان ایرانسل و همراه اول در تاپیکم
۶ تااا یکی میاد نه ۶ تا

ن گلپ منم چنتا همزمان عضو بودم پاک کردم

سالها مثل درختی ک دم نجاریست*** وقت روشن شدن اره وجودم لرزید***ناهماهنگی تقدیر نشان داد به من ***به تقاضای خود اصرار نباید ورزید
2051