2726

بخاطر مشکلاتی ک داشتم قهر کردم اومدم خونه پدرم(میدونم اشتباه کردم)الان با دخالت خانواده ها فتنه های بیشتری رخ داده...هیچ فرصتی برای هم نذاشتیم..مشکلات سطحی شده مشکلات وحشتناک و واقعا حالم بده...دلم میخواد بمیرم!! حتی توانایی جسمی و روحی رسیدگی ب پسرم هم ندارم،شیرم خشک شده...و هیچی نمیتونم بخورم،میان آسمان و زمین موندم

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

الذین آمنو و تطمئن قلوبهم بذکرالله 

الا بذکرالله تطمئن القلوب

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میفهمم چی میگی ولی با نشستن و غصه خوردن کاری پیش نمیره پسرت گناه داره به خدا توکل کن و به پسرت برس .چندوقتشه؟ دعامیکنم مشکلاتت حل شه

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2728

امیدوارم مشکل سطحی که شما میگی منظورت کتک زدن و خیانت و اعتیاد نباشه چون ابدا سطحی نیست و درستش اینه که حل بشه .احتمالا شوهر شما لشتباه از خودش بوده اما الان برات طاقچه بالا گذاشته و دست پیشو گرفته پس نیفته شمام ترسیدی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

خواهر منم همین مشکل و داش و تقریبا ی ماهی میشه رفته خونشون مشکلات سطحی رو جدی کردن و میخواستن طلاق بگیرن اقدامم کرده بودن ولی خونوادش با خونوادم حرف زدن و گفتن که شوهرش خیلی از اخلاقاش درست شده و اینا بعد رفتن پیش مشاور و برگشتن خونشون اونم یه دختر هفت ساله داره واقعن صدمه میبینه بچه سعی کن برید پیش مشاور و حل کنید و برگردید 

چشاش قشنگترین چیزیه که تو زندگیم دیدم♥️💍

وقتی میبینی مشکلات ریشه ای نیست ،پس دیگه ادامه نده دعوا رو 

اگه زیاد عمیق نبود نباید میرفتی قهر، قهر ک میری یعنی من مشکل بزرگی دارم ک نمیتونم خودم حلش کنم،پس خونواده ها وارد دعوا میشن 

حالا هم یکم زمان بده ، یعنی سعی کن چند روز ب هیچی فکر نکنی، نه ب دعوا و نه قهر و مسائل بعدش، بذار ذهنت آروم خالی بشه و خودتم آروم بشی 

بعد با شوهرت تماس بگیر تا باهم حرف بزنین بدون حضور و دخالت خانواده ها.

اصلا اگه مشکلت اونقدرا حاد نبوده پا شو جمع کن برو خونت اونجا حلش کن 

الان دیگه فهمیدی حتی عزیزان آدمم ممکنه مشکلات بزرگتری برای آدم بوجود بیارن 

برو سر زندگیت نذار این دعوا و بحث ادامه پیدا کنه و لجبازیاتون از هم دورترتون کنه.

نزدیک بودنتون خیلی چیزا رو حل میکنه، 

حداقل فکر اینکه خانوادت دارن راهکار یادت میرن از ذهن شوهرت میره 

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
یعنی میخواین جداشین؟

نمیدونم،شوهرم کتکم زد بابام منو آورد شهرستان،از طرفی بابام حرفایی و راز هایی ک شوهرم خونه ما گفته رو فاش کرده و خانواده هابه جون هم افتادن،شوهرم هم گوشی جواب نمیده وکلا قید ما رو زده...نه دنبالمان اومد نه زنگ و پیام یا حتی یک ریال پول داد،فقط یارانه ها داریم...130،تومنه،حالا مهم نیست خونه بابام خرج ندارم،ولی اینکه آخرش چی میشه؟؟

وقتی میبینی مشکلات ریشه ای نیست ،پس دیگه ادامه نده دعوا رو  اگه زیاد عمیق نبود نباید میرفتی قه ...

تایپی ک های قبلی ام هم بخون ممنون

امیدوارم مشکل سطحی که شما میگی منظورت کتک زدن و خیانت و اعتیاد نباشه چون ابدا سطحی نیست و درستش اینه ...

دقیقا...

الذین آمنو و تطمئن قلوبهم بذکرالله  الا بذکرالله تطمئن القلوب

بخدا ده روزه همش قرآن می خونم،ذکر میگم...اما اگر از خونم نیومده بودم بیرون نیازی نبود،خودمون حلش می‌کردیم...الان همه ب جون هم افتادن...زندگی ام رو هواست...نه شب خواب دارم،نه خوراک روز...فقط استرس و اضطراب

دقیقا...

خوب پس اگر دقیقا همینه شما یکم محکم باش ضعف نشون نده و اجازه بده مشکل درست حل بشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خوب پس اگر دقیقا همینه شما یکم محکم باش ضعف نشون نده و اجازه بده مشکل درست حل بشه 

خیلی برام سخته،من همیشه آرزوی یه زندگی شاد و آروم داشتم،با این شوهر بداخلاق و نق نقو و کینه ای ک نصیبم شد همه آرزوهایم سوخت...سنم زیاد شده ،نسبت به بقیه پسرفت کردم...همه فکری آزارم میده،بعضی ادمها از خدا نمیترسن

2706