2737
2734
عنوان

مارک وقیمت بهترین کرم شقاق سینه وپد سینه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 37786 بازدید | 27 پست
مرسی.........من ماه آخرمه می خوام زودتر بگیرم.......مرسی از راهنماییتون
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هم نوک سینه هام به شدت زخم بود و هر بار با گریه شیر میدادم. هیدرودرم روی من اثری نداشت اما مس mass خیلی خوب بود قیمتش حدود 3000 تومان و ایرانیه. سشوار هم خوبه اما خیلی از نزدیک نگیر که شیر توی سینه ات از شدت گرما پخته نشه من شنیدم. سوتین هم نپوش. پد هم من وی wee گرفتم دونه ای650 تومان. اما به جای پد من از محافظ کهنه بچه استفاده میکردم.
البته باید تحمل کنی. من بعد از 70 روز یکی از سینه هام خوب شد و یکی دیگه اش هم الان که 80 روزه داره خوب میشه.
موفق باشی
خونه من کابینت نداره اگه کسی کابینت دست دوم ام دی اف سراغ داره بهم یه ایمیل بزنه تا درباره قیمت با هم صحبت کنیم ممنون میشم خیلی خیلی احتیا ج دارم تمام ظرفام تو خونه پخشه ممنون میشم کمکم کنین برام ایمیل بفرستین
2738

من هیچی برام نمیساخت.از نوک سینه هام خون میومد و تاول زده بود.یه کرم ایرانی که خیلی هم ارزون بود به اسم مس.masاستفاده کردم عاااالی بود فقط دو روز طول کشید کاملا خوب خوب شدم

سلام دوستان  من ۵و۶ تا پماد برا ترک سینه استفاده کردم از موستلا گرفته تا مادرکِر  خیلی برندای دیگه پماد دست ساز گیاهی روغن زیتون عسل روغن بادام همه رو امتحان کردم  فقط پماد مَس ایرانی آب و آتیش بود من سینه هام جوری بود که خارش شدید ترک داشت خون می اومد فقط این کرم خوبش کرد قیمتشم خیلی مناسبه