2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم داروی اعصاب استفاده میکرد خانومای باردار هم میتونن تحت نظر روانپزشک دارو استفاده کنن تو شیرده ...

عزیزم میتونی پیگیری بشی ببینی چی مصرف میکرده واینکه تو سه ماه اول هم مصرف میکرده واینکه بچش سالمه

2728
عزیزم میتونی پیگیری بشی ببینی چی مصرف میکرده واینکه تو سه ماه اول هم مصرف میکرده واینکه بچش سالمه

راستش الان که اصلا دسترسی بهش ندارم 

ماجرا برای هشت سال پیشه 

تو کل بارداری استفاده میکرد

دکترشم خیلی وسواسی بود میگفت من یه درصدم ریسک نمیکنم بهت دارویی بدم که برای بچه ضرر داشته باشه مثلا اینجا دیدم که دکترا سرترالین میدن تو بارداری ولی این دکتر گفته بود محاله من این قرصو بهت بدم 

یکی از قرصاش نمیدونم برای شیردهی بود یا چی فلووکسامین بود اگه اشتباه نکنم 

دکترت باید خوب باشه و حاذق

برای چند سال پیش بود و خدا رو شکر بچش سالم. باید ببینی دکترت چی تجویز میکنه. من خودم قبلا مصرف داشتم به دکتر تاکید کردم که قرصی بدید که عوارض نداشته باشه.دکتر هم گفت میخوای خیالت راحت کنم اگه باردار هم شدی همین قرص ها رو میگم ادامه بدی.ولی اسم قرص ها یادم نیست

دکترتون ساکن کجاس

تهران،دکتر انوشه سالیانی،خداییش دکتر خوبی، دوتا مطب داره یعنی هر سری میرفتم ۲۰ تا صندلیش هم پر بود

مشکل من استرس بود(۳ تا از عزیزانم بفاصله ۱۰ ماه از دست دادم).مشکل اضطراب و تپش قلب  داشتم .گفت ۱ سال بخوری خوب میشی .دوتا قرص داد یکیش تو ۶ ماه قطع کرد یکیش هم ۳ ماه بعد اون زود خوب شدم. ولی خواهرم قرص هاش عوارض داشت بنده خدا ۱ سال درگیر درمان عوارض هاش بود