2726

سلام شبتون بخیر دوستان. کسی رو دیدید دو یا سه بار کرونا گرفته باشه؟ فاصله ی بینش چقدر بوده؟ 

شوهرم اوایل مرداد 5یا 6مرداد بود علائمش شروع شد و تست داد مثبت بود سه هفته طول کشید تا خوب شه 40 درصد ریه ش هم درگیر شد. دکتر 6تا آمپول رمدسیویر داد 3 تاشو زد حالش خیلی بهتر شد ولی میگفت کل سیستم بدنمو بهم زده دیگه نزد و با درمان خونگی ادامه داد حالش خوب شد الان دوباره علائم داره دیروز سر درد شدید، امروز تب، بدن درد، ابریزش و گرفتگی بینی، لرز، سرفه خلط دار، دقیقا حالش مثل روزای اول که کرونا گرفته بود بده. یعنی ممکنه به این زودی دوباره کرونا گرفته باشه من خودم دیدم کسیکه دوبار گرفته اما با فاصله چند ماه نه دو هفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا؟  یعنی ممکنه ما هم دوباره بگیریم من یک هفته بعد از شوهرم گرفتم تا هفته ی پیش دارو میخورد ...

آره میشه.من خودم دوبار پشت سر هم گرفتم.

داروی امام کاظم وجامع امام رضا بخورید خیلی خوبه

آره میشه.من خودم دوبار پشت سر هم گرفتم. داروی امام کاظم وجامع امام رضا بخورید خیلی خوبه

من همون بار اول داروی امام کاظم خوردم اول چند روز خوب شدم بعد یه هو حالم بد شد اسکن دادم ریه هام درگیر شده بود با اینکه سه روز قبلش اسکن دادم گفته بود سالمه

من همون بار اول داروی امام کاظم خوردم اول چند روز خوب شدم بعد یه هو حالم بد شد اسکن دادم ریه هام درگ ...

من هرروز خوردم با جامع وگزنه وآویش وویتامین ث.

منم قفسه سینم درد میگرفت حالم بدشده بود و...که کرونا دلتا گرفتم ولی سوپ ودمنوش با عسل کوهی هرروز خوردم.تازه ی هفته است خوبم

من خودم هنوز دارم دارو میخورم.  اخه با این سرعت فقط دو هفته از خوب شدنمون میگذره

خوبه بازم ادامه بده.آره گلم امکانش هست. بار دوم تا دوهفته بدن درد شدید گرفتم جوریکه با مسکن و قرص خواب میخوابیدم. گلم باید ظروف شوهرت یکبارمصرف باشه 

من هرروز خوردم با جامع وگزنه وآویش وویتامین ث. منم قفسه سینم درد میگرفت حالم بدشده بود و...که کرونا ...

من 4 روز خوردم میگفتن سه روز باید بخوری. اویشن و ویتامین سی ، شربت عسل و لیمو. سوپ هر چی بگی میخوردم. سرفه هام که شروع شد رفتم دکتر بخدا 3 ملیون پول دارو دادم که پیشرفت نکنه ولی سه روز بعد راهی بیمارستان شدم.اکسیژنم رو 85 بود. امپول رمدسیویر زدم انزیمای کبدمو برد بالا الان برای اونم دارو میخورم.هر روز سر درد داشتم الان دو روزه ندارم. واقعا دیگه طاقت یکبار دیگه رو ندارم خدا خودش رحم کنه😭

من 4 روز خوردم میگفتن سه روز باید بخوری. اویشن و ویتامین سی ، شربت عسل و لیمو. سوپ هر چی بگی میخوردم ...

الهی. 

داروی امام کاظم واگه مبتلا باشی میتونی هر روز بخوری.

داروی سرفه هم هست اونم خیلی خوبه.ما هرکی کرونا گرفت داروی گیاهی استفاده کرد خوب شد.سیر شیر هم خوبه.شما الان که مبتلا نیستی یکروز درمیون داروی امام کاظم بخور با گزنه وآویشن که ان شاءالله نگیرید.گزنه پاکسازی ریه و...رو میکنه

2706