2726
عنوان

مشکلات روابط همسری

2068 بازدید | 96 پست

مدت زیادیه که با پسری نامزد هستم و یجورایی  دیگه حکم همسرمو  داره برام

چند وقت پیش  که داشتیم صحبت میکردیم  بهم گفت که یه عادتی داره با اسم فوت فتیش

برام توضیح داد که چی هست و ... گفت نگران نباش چیز عادی ایه و در حدی نیست گه  بخواد زندگیمونو   مختل کنه

خودم هم تو اینترنت دربارش تحقیق کردم که فهمیدم این رفتار اگر به صورت افراطی باشه مازوخیزم هست و حال به هم زن میشه 

میخواستم ببینم کسی هست که همسرش هچین حسی داشته باشه و راه درست  برخورد باهاش چیه؟

تو رابطه چه تاثیری میزاره؟؟مشکلی ایجاد میکنه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من با همچین ادمی بودم اخرش ب دسشویی ختم شد اگر فقط پا باشه خوبه اما دلشون تنوع میخواد برا تحقیر شدن کار ب جاها باریک میکشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

اگه خودت از نظر روانی سالم هستی کات کن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

اصلایعنی چی من نمیدونم میشه برام توضیع بدین

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
2706