2137
2106
عنوان

کرونا شوهر سابق

281 بازدید | 15 پست

بچه ها پدر دخترم کرونا گرفته یه هفتش من اطلاع نداشتم چن شب پیش میخواستم برم سفر گفتم چنتا وسیله برا دخترم بیاره اونن نگفته اومد وسیله هارو گذاشت رف حتی درم نبسته بود ک در الوده نشع ولی خب ب وسیله ها دست زده ممکنه ماهم گرفته باشیم؟؟هیچ علایمی نداریم بعد چنروز مشخص میشع؟

الکی به خودت استرس نده اما اگه مشکوکی حتما تو خونه ماسک بزن 

بعد از ده روز تا دو هفته معلوم میشه 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای حاجتم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برای تو صلوات بفرستم 🌹🌹

تا ۱ هفته الي ١٠ روز ممکنه بي علامت باشین

بله احتمال انتقال هم هست

"سلامتي" واژه‌اي است كه اين روزها اندك اندك و نوبت به نوبت غريب مي شود براي ما...اين روزها عجيب پایش را روي گاز خودرویش‌ گذاشته است تا جانمان را بگیرد...از کجا معلوم؟شاید نفر بعدي كه قرار است برود،من و شما بوديم....بياييد انقدر مهربان باشيم و انقدر عشق بورزيم که بعد از ما بگویند: فرشته خدا بود،ماموریتش هم چیزی نبود جز "مهرباني"....❤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

نه دیگه ایجوری منتقل نمیشه 

ولی میخوای دلت قرار بگیره 

به وسایل الکل بزن

پشه هم پشه های قدیم حداقل دست و پای آدمو میخوردن 🙄پشه های امروزی لب و صورت و گردن آدمو میخورن 😶 از پشه های آینده میترسم 😨 ماهم خوابمون سنگییییین😱😂پاندا🐼 میتونه تاریخ زایمان خودشو کنترل کنه و ۳ تا ۵ ماه به تعویق بندازه  😐اونوقت آدما نمیتونن یه 💨کنترل کنن زارت میده میره🙊💨🙄آبروش میره😑 میگی نه تو همین نی نی سایت نگاه کن ببین چه طوفانیه😂لعنتیا تازه اسمشونم اشرف مخلوقاته 😐😂من به اون لک لک پدسگ گفتم منو ببر بنداز تو سوئد😒 دهنش وا کرد بگه باشه 😑 من تالاپ افتادم اینجا😣تو رو خواستم تو باغ ❤قلبم❤ نشد ، همه‌ ی این گلا رو کندم نشد ...شبا خواستم بخوابم اصلا نشد ، دیگه حالم شبیه قبلا نشد...💔😭 هنوزم وسط سینَم 😞❤طُ❤ تنها دلیل هر تپشی💔 هی میگین دختر باس قد کوتاه باشه دختر قد کوتاه بغلیه 😒 خواستم بگم دختر قد بلندم خعلی بغلیه😋 منتها تو بغل یه پسر قد بلند😌 تو دستت بهش نمیرسه😛✌
2050
دیگه همزو استفاده کردم مال ۵ روزه پیشه من امروز بهم گف کرونا دارم

تنفس مهمه گلم و ترشحات 

ک شما باهاش در تماس نبودی 

ولی این روزا حتی پستچی یا همسایت میاد دم در حتما با ماسک برو 

پشه هم پشه های قدیم حداقل دست و پای آدمو میخوردن 🙄پشه های امروزی لب و صورت و گردن آدمو میخورن 😶 از پشه های آینده میترسم 😨 ماهم خوابمون سنگییییین😱😂پاندا🐼 میتونه تاریخ زایمان خودشو کنترل کنه و ۳ تا ۵ ماه به تعویق بندازه  😐اونوقت آدما نمیتونن یه 💨کنترل کنن زارت میده میره🙊💨🙄آبروش میره😑 میگی نه تو همین نی نی سایت نگاه کن ببین چه طوفانیه😂لعنتیا تازه اسمشونم اشرف مخلوقاته 😐😂من به اون لک لک پدسگ گفتم منو ببر بنداز تو سوئد😒 دهنش وا کرد بگه باشه 😑 من تالاپ افتادم اینجا😣تو رو خواستم تو باغ ❤قلبم❤ نشد ، همه‌ ی این گلا رو کندم نشد ...شبا خواستم بخوابم اصلا نشد ، دیگه حالم شبیه قبلا نشد...💔😭 هنوزم وسط سینَم 😞❤طُ❤ تنها دلیل هر تپشی💔 هی میگین دختر باس قد کوتاه باشه دختر قد کوتاه بغلیه 😒 خواستم بگم دختر قد بلندم خعلی بغلیه😋 منتها تو بغل یه پسر قد بلند😌 تو دستت بهش نمیرسه😛✌
نه اینجوری منتقل نمیشه به این راحتی بعدم علائم بعد از یکی دو ردز قطعا خودشو نشون میده ولی کاش تو این ...

عزیزم بخدا سفر تفریحی نبود ما حتی سوپرمارکتی هم نرفتیم اونجا از تهران همه جا بردیم اونجا خونع خودمونه فقط رفتم دخترم یکم تو استخر و حیاط بازی کنه 

2183