2410
2553
عنوان

خواب عجیب من

175 بازدید | 11 پست

تو محله ما چند تا شهید هست

منم اصلا دربارشون فکر نمیکنم یا صحبت نمیکنم ک بگم برا اون اومدن تو خوابم

امروز تو خواب دیدم ۲تاشون اومدن پیشم و خودشونو معرفی کردن.بعد بهم گفتن عمه هامونو برا شام دعوت کن خونتون.موقع اذان صبح بود.ب نظرتون برم سراغ عمه هاشون؟؟؟

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.

چ عجیب 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عمه هاشونو میشناسی

امروز از چن تا از همسایه ها همینطوری الکی پرسیدم 

ادرسشونو بلد بودن

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
خوب دعوت کن.

یعنی برم بگم این خوابو دیدم

ضایع نیست؟ب نظرتون باور میکنن؟خیلی پیرن

2714
من بودم شاید این کار را میکردم ،به نیابت از شهدای محله ختم قران برمیداشتم و دعوت میکردم و ثوابش را ه ...

مرسی از پیشنهادتون.شاید این کارو کردم.اما عمه هاشون هم خیلی پیرن هم تو ی محله دیگن...نمیدونم چ اتفاقی افتاده ک نگران عمه هاشون شدن

زدم تعبیرخواب تعبیرش خیلی خوبه..از گرفتاری نجات یافتن عمر باعزت عاقبت بخیری به جایی میرسی که همه اطر ...

خدارو شکر

مرسییی

خواهش میکنم..حالا اگه عمه هاشونو میشناسی بگو این خواب رو دیدی.اشکال نداره.

اره یکم اوضاع کرونا بهتر بشه میرم سراغشون

میترسم باور نکنن