2137
2106
عنوان

خانه بازی کودک 🥰🥰

85 بازدید | 11 پست

سلام عزیزا 

میخام خانه بازی راه اندازی کنم .

بنظر شما چطوره خوبه ؟ درامدش چطوره ؟

اگه کسی تجربه ایی داره خواهشا کمک کنه .

و اینکه هر کس میدونه وسایلش رو از کجا بخرم بهتره اونم بگه 

وای دلم‌ خواااس

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

تو جای شلوغ باشه بهتره مثل پاساژ ها  مراکز خرید 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

آره خودمم نظرم اینه 

موفق باشید انشالله

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .
ممنون 

🌺💖

2050