2733
2739
عنوان

مامانا بچم تب داره و میاره بالا

138 بازدید | 12 پست

بچمو ک یک سالشه دیروز بردم حمام. بعدش خوابید از وقتی بیدار شد همش گریه کرد، تب کرد و اورد بالا. از دیروز فقط شیر بش میدم. اونم کم. چون زیاد بدم میاره بالا. خیلی بی تابه

قبل حمام هم یکم بلال خورد. نمیدونم از بلال بوده، یا حمام...

بهش استا  هم میدم. چون تبش ۳۸.۵ شده.

ممکنه دندون باشه؟

فردا میبرمش دکتر ولی تا اون موقع کسی میتونه راهنمایی کنه چکار کنم

🌷توکلتُ علی الله🌷

تا فردا فقط تبشو کنترل کن کاری دیگه نمیشه کرد 

احتمالا کروناست 

امسال هر تبی کروناست چیز دیگه نداریم 

تب دندونم اینقدر بالا نمیره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا فردا فقط تبشو کنترل کن کاری دیگه نمیشه کرد  احتمالا کروناست  امسال هر تبی کروناست چیز ...

نه کرونا نیست. مطمعنم ما هیچ جا نمیریم.از اول تولدش با هیشکی رفت و امدم نکردیم 

🌷توکلتُ علی الله🌷
2728
فقط حواست به خودتم باشه احتمالا کروناست خودت نگیری ازش.بچه ها خییلی زود خوب میشن

اخه بچمو جایی نبردم. هیچ رفت و امدم با کسی نداریم. بخدا ما از وقتی بدنیا اومد تو قرنطینه ایم 😭

🌷توکلتُ علی الله🌷
نه کرونا نیست. مطمعنم ما هیچ جا نمیریم.از اول تولدش با هیشکی رفت و امدم نکردیم 

یعنی همسرتم سرکار نمیره؟ خرید نمیکنید؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
اخه بچمو جایی نبردم. هیچ رفت و امدم با کسی نداریم. بخدا ما از وقتی بدنیا اومد تو قرنطینه ایم 😭

دقیقا مثل من که کلا تو خونه ایم.

یه روز بچم تب کرد ویه روزم بیحال بود همین دیگه خوب شد ولی من الان ده روزه درگیرم.

یعنی همسرتم سرکار نمیره؟ خرید نمیکنید؟ 

همسرم کارش ازاده. مغازشو پلاستیک کشیده با دوتا ماسک، کسی بی ماسک راه نمیده، جای شلوع  و یا فروشگاهی ک بی ماسکن نمیره به هیچ عنوان. بخاطر بچه خیلی مراقبیم. من و شوهرم خوبیم فقط بچم اینجور شده.

🌷توکلتُ علی الله🌷
2738
دقیقا مثل من که کلا تو خونه ایم. یه روز بچم تب کرد ویه روزم بیحال بود همین دیگه خوب شد ولی من الان ...

اخییییی. شما از کجا گرفتین؟ وای من هیچ جا نرفتم. 😔 فردا هم نوبت دوز دوم واکسنمه

🌷توکلتُ علی الله🌷