2157
2106

من دندونای کرسی پایینم کلا پودر شده.

اصلا دندون ندارم پایینم

بالامم خرابن ولی نریختن.

هزینه ایمپلنت نمیتونم بدم برم ۴ تا ایمپلنت کنم .میشه ۲۰ ملیون.

منم ندارم

بنطرتون برم مصنوعی تیکه ای بزارم خیلی بده؟

معلومه که مصنوعیه؟

كلسيم بخور خب

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149

يكي از اشناهاي ما هم ٣٠ خرده اي بود دندون مصنوعي داشت 

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم
2050

من دندون 4و5بالا گذاشتم نه دیده نمیشه 

و دندونای پایینم کلا خرابه باید کشیده بشه منم هزینه ایمپلنت ندارم مجبورم برم بکشم مصنوعی بزارم .منم 26سالمه

۷ساله خونه خودمم دوتا بارداری ناموفق داشتم یکی ۵هفته رشدش متوقف شد یکی ۹هفته دعا کنین برام. انتقال دادم صحیح و سالم نی نی هام بیان بغلم دیگه .دیگه خسته شدم عمر خوشی هام و خوشحالیم برای بارداریم دوهفتس😭😭😭😭برام صلوات بفرستین.😓😓😓😭🥺🥺🥺😭😭
بهم گفت دونه ای ۵ ملیون😭بجز عکس و چیزای دیگه ش

اگه دندونای عقبیه که پیدانیست برومصنوعی بذارعزیزم اشکالی نداره اگه صورتت لاغرنباشه اصلا هم پیدانیست

کاربری ۳ساله م بخاطربرق کوفتی تعلیق شد .مرسی آزادی بیان
2143
چرا زشت باشه بهتر از بی دندونیه به نظرم از اونا بذار که ژله ای ان لثه هاشون با چاق و لاغر شدن هماهنگ ...

ژله ای چطوریه؟

مامانم گزاشته بود یه تیکه سیم موقع حرف زدن و خندیدن تو دندوناش پیدا بود

بعد این ژله ایا هزینه ش چقدره؟

من دندون 4و5بالا گذاشتم نه دیده نمیشه  و دندونای پایینم کلا خرابه باید کشیده بشه منم هزینه ایم ...

دندون ۴،۵وقتی میخندی پیدانیست؟یعنی معلوم نمیشه ک مصنوعیه؟البته دوست منم گذاشته اتفاقا ۴تادندون جلویی اونم بالارو مصنوعی گذاشته دکترش ی جوری براش درستش کرده اصلاپیدانیست کلا فکرکنم زیر۲میلیون هم شده بود

کاربری ۳ساله م بخاطربرق کوفتی تعلیق شد .مرسی آزادی بیان
2051