2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بار ندر کردم چند روز به آخرش مونده بود یادم رفت دو روز بخونم
مامانم گفت چون صلاحت نبوده حاجتت برآورده بشه یادت رفته بخونی وگرنه 40 روز خوندن حتما حاجت روا میشی

من کلا فک کنم هیچ کدوم از نذرام به صلاحم نیست چون یکی دو روزشو یادم می ره بخونم و ....

بچه ها یه صلوات واسه کار شوهرم می فرستین؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=674865&PageNumber=1 فقــــــــــط 2000 تومان!!!
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
سلام.منم واسه یک حاجت 60بار خوندم یادم نیس تو چند روز بود امابه حاجتم رسیدم...یادتون باشه هیچ چیزو به زور از خذا نخواین.یه ختمی ام هست که میگن حاجت میده 7روز بعد نماز صبح 100بار سوره اخلاص رو بخونید از شنبه شروع کنید تاجمعه فقط باید هوا تاریک باشه وقبل روشن شدنش تموم کرده باشین میگن به 7روز نرسیده به حاجتتون میرسین فقط بایداعتقاد داشته باشین بهش و خواستتونو با زبون خودتون مث یه دوست به خدا بگیذ وسعی کنید اشکتون بیاد.اگه وسطای ختم به حاجتتون رسیدین باید تاروز 7ام ادامه بدینش.خواهرم واس 2حاجتش انجام داد یکیش روز7براورده شد ویکیش روز 8.امامن سعادت نداشتم یبار انجام دادم روز اخر خوابم گرفت نشد.التماس دعا
خدایا شکرت🙂❤
2456

سلام . خوش به سعادتتون ، من یادم نمیاد به جز یه مورد دعایی کرده باشم و براورده شده باشه ، چه برای خودم چه برای دیگران ، ختم بسم الله ، ختم ایت الکرسی ، ختم صلوات و... الان تصمیم گرفتم یس بخونم ولی چله نیست کلا گفتم 40تا بخونم ، یه مشکلی برامون پیش اومده به هر دری میزنیم حل نمیشه ، امیدوارم یس معجزه کنه ، و از ته قلبم امیدوارم همگی حاجت روا بشید به حق خانوم زینب  

التماس دعا

2714

[Forwarded from سروش]:

https://sapp.ir/alafvalafv

بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد.

برنامه های چله نشینی:

🌻ختم چهل روزه یاسین

🌻ختم چهل روزه حدیث کساء

🌻ختم چهل روزه زیارت عاشورا

🌻ختم چهل روزه سوره حشرو...صلوات و دعای فرج

🌻به همراه بیان مسائل مهدویت و خودسازی،که اولین زمینه ظهور ترک گناه است.

🌹از ترک گناه تا یاوری امام زمان عجل الله🌹

ان شاءالله  این چله نشینی ها به ظهور آقا امام زمان عجل الله بیانجامد صلوات🌼

نیازی به حضور و غیاب نیست.هر کس توی گروه میاد یعنی داره دعا میکنه،یعنی چله گرفته،یعنی دغدغه ظهور داره.

عزیزان همراه دوستان خود را در این اجر عظیم شرکت دهید🌹

لینک کانال رو بفرست واسه کسانی که دوستشان دارید❤

سلام . خوش به سعادتتون ، من یادم نمیاد به جز یه مورد دعایی کرده باشم و براورده شده باشه ، چه برای خو ...

سلام.چله هایی که میگیری تقدیم به آقا امام زمان کن ،آقامون کسی رو بی جواب نمیزاره. غیر از این هم اگه حاجت هم نگیریم لا قل سیم وصله.و باعث آرامش آدم میشه و میدونی کسی هست باهاش درد دل کنی🌻

[Forwarded from سروش]:

https://sapp.ir/alafvalafv

بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد.

برنامه های چله نشینی:

🌻ختم چهل روزه یاسین

🌻ختم چهل روزه حدیث کساء

🌻ختم چهل روزه زیارت عاشورا

🌻ختم چهل روزه سوره حشرو...صلوات و دعای فرج

🌻به همراه بیان مسائل مهدویت و خودسازی،که اولین زمینه ظهور ترک گناه است.

🌹از ترک گناه تا یاوری امام زمان عجل الله🌹

ان شاءالله  این چله نشینی ها به ظهور آقا امام زمان عجل الله بیانجامد صلوات🌼

نیازی به حضور و غیاب نیست.هر کس توی گروه میاد یعنی داره دعا میکنه،یعنی چله گرفته،یعنی دغدغه ظهور داره.

عزیزان همراه دوستان خود را در این اجر عظیم شرکت دهید🌹

لینک کانال رو بفرست واسه کسانی که دوستشان دارید❤

2706