2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم

376 بازدید | 9 پست

دیشب تا ۴صبح بیدار بودم خیلی گریه کردم صبح بیدار شدم دیدم چشم چپم خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم‌پلک بزنم الان نگرانم خیلی هرچی استراحت کردم دیدم خوب نشد کسی میدونه چرا اینجوری میشه  ظاهرش هم قرمز نشده 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

خوب میش نگران نباش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خوب میش نگران نباش

واقعا عزیزم خیلی درد میکنه نیمتونم پلک بزنم 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو پلکت قرمز نیس؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

خب گلی داری میگی کلی گریه کردی طبیعیه ک درد بکنه 

شما یه پارچه بردار ک حجمش زیاد باشه با اتو گرمش کن ک خیلی نسوزونه بعد اروم بزار روی چشمات ک گرم شع

چرا عزیزم گریه کردی؟ 😭☹️

عزیز دلم❤❤💋💋 خواهر زاده ام بیمارستان بود اینقد دکتر ها ترسوندن که تا صبح گریه کردم

2738
الهی ☹️... الان خوب شدن ایشالله؟ 

ممنونم عزیزم اره خداروشکر ❤❤