2726
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
منم هفته 8 هستم . منم گشنمه ولی جلوی خودمو میگیرم

همش خیار و کاهو میخورم .
قبل از غذا یه پشقاب پر سالاد میخورم

روزی 2 تا 3 لیوان شیر

روزی 3 تا دونه میوه

700 گرم سبزی یا کاهو

برنج در حد روزی 5 تا قاشق . همین .

چربی هم کلا نمیخورم

گوشت قرمز گرفتم روی گاز کباب میکنم
:(
مواظب باش. لازمه برو پیش دکتر تغذیه
خواهر همسر من الان بارداره تازه 5 ماه و نیمه 20 کیلو زیاد کرده . دکتر همش داره دعواش میکنه . نینی ریز مونده ظاهرا .

خودش نمیتونه راه بره اصلا
من که فعلا هیچی اضافه نکردم
اول هفته 8 هستم

صبح ها و عصر ها هر دفعه 20 دقیقه پیاده روی اروم میکنم . تا اخر ماه 3 نمیخوام وزنم زیاد بشه .

فردا میرم سونو . بعدش وقت میگیرم از بیمارستان صارم و دکتر تغذیه اش خیلی خوبه ظاهرا .

میخوام زیر نظرش باشم
2706