2733
2734

خودم قهر کردم...ولی الان یک هفته هست شوهرم به هیچ عنوان راضی نشده یه پیام بهم بده...

دلم برای خونمون تنگ شده اولین باره اینجور شد...اگر برگردم چی میشه؟ میترسم برگردم دیگه راهم نده..بابام هم اینجا اجازه نمیده برم..میگه خودش بیاد ولی میدونم نمیاد..

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برگردی پررومیشه خب وقتی حتایه پیام نداده چراخودتوکوچیک کنی وباباتوناراحت

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

رفتنت اشتباه بزرگی بود. اینکه خودت دست از پا درازتر برگردی اشتباه بزرگتر.

به یکی که بهش اعتماد داری بسپر که پادر میونی کنه، بره به همسرت بگه من با خانومت حرف زدم راضیه برگرده برو دنبال خانومت.

و دیگه هرررررگز این کارو تکرار نکن که خودتو بی ارزش تر نکنی.

2738

ببین اگ قصد طلاق نداری و دعوای معمولیه تو هرشرایطی موقع دعوا بشین خونه خودت مردا عصبانیتشون بخوابه پشیمون میشن میان معذرت خواهی

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
رفتنت اشتباه بزرگی بود. اینکه خودت دست از پا درازتر برگردی اشتباه بزرگتر. به یکی که بهش اعتماد داری ...

با برداردش ک همون موقع قهر بود صحبت کردم ولی گفت بهم گفته تو زندگی ما دخالت نکنید...از طرفی لج کرده میگه خیلی ناراحتم طلاقش میدم...اصلا دعوای خاصی نبود..یهو همه چی ریخته به هم...میدونم نمیاد

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

قهر میکنید از خونتون بیرون نرو وقتی هم رفتین بمونید تا بیاد دنبالتون

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...
2706