2726

چون تو بچگی خیلی کتک خوردم سر هر چیزی زود عصبی میشم و چندباری با مشت شوهرمو زدمش خیلی غیرارادی هست این قضیه بعدش کلی گریه میکنم معذرت میخوام ولی اون چون پدرمادر فهمیده تر و تربیت بهتری داشته کاملا روی اعصابش کنترل داره و تاحالا انگشتشو هم بهم نزده 

داشتین ازین تجربه ها؟ کسایی که مثل منن بهتر درک میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله تاثیر میذاره همینطور دعوای پدر و مادر 

شاید خاطره های خوبم یه روز یادم بره ولی دعواهای پدرو مادرم نه😔

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2728

باهات کاملا موافقم..پدر مادر اول باید سلامت روحی داشته باشن بعد بچه دار شن..من کتک نمیخوردم شکنجه روحی میشدم با دعواهاشون..درکت میکنم ولی عزیزم خودت ب خودت کمک کن..تا کی میتونی خشمتو کنترل نکنی همسرت چ گناهی کرده..یکم رو خودت کار کن..نگو نمیشه ک من چند سال دارم رو خودم پیاده میکنم و جواب داده شرایطمون مشابه بوده تقریبا..

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
بله تاثیر میذاره همینطور دعوای پدر و مادر  شاید خاطره های خوبم یه روز یادم بره ولی دعواهای پدر ...

منم همینطور شبایی که با جیغ و داد مامانم از خواب میپریدم که با بابام مثل رینگ بوکس میجنگیدن

باهات کاملا موافقم..پدر مادر اول باید سلامت روحی داشته باشن بعد بچه دار شن..من کتک نمیخوردم شکنجه رو ...

انشالله که بتونم

تازه اومدم سر زندگیم 😥 همین اول کاری دارم تربیت خانوادگیمو بهش نشون میدم

واقعا شرمندشم

2706