2137
2106

چن روز باهاش قهر بودم الکی بهونه داشتم از اونحایم ک من عاشق ودیونه جیگرم این استوریرو گذاشتم با اهنگ جدید  کوردی وفارسی رضا کرمی ک اولش میگ چقد تو نازی اخه چقد تو نازی اهلی زمینی اسمونو گرفتی ب بازی 

بعد امشب زنگ زد گف بیا جلو درتون منک رفتم دیدم برام یکیلو جیگر گرفته 😍دلم براش میسوزه گیر من افتاده خیلی اذیتش میکنم هر کار میکنم ادم نمیشم 

کاربرکوردم🇭🇺☀

دستش درد نکنه.

تاپیکای بیبی چک مثبت تگم کنید لطفا 😍 / ان شاءالله به هم برسیم، آمینش با تو.. اگه اینجا رو خوندی یه صلوات یا یه آمین کوچولو مهمونم کن 😊😊 .. از امروز ۱۶ شهریور رژیمم.  قد: ۱۶۳   وزن شروع -> ۷۳  وزن فعلی -> ۷۰.۹  هدف اول: ۷۰  ✅  هدف دوم: ۶۷    هدف سوم: ۶۴  ووو هدف آخر: ۶۰  .. گروه آبی چالش پاییزی بامداد خمار. 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

خدا حفظش کنه برات . شما هم جواب مهربونیشو با مهربونی بده

*هر چه شکفتم تو ندیدی مرا** *رفتی و افسوس نچیدی مرا ___ ماندم و پژمرده شدم ریختم ***تا که به دامان تو آویختم___ دامن خود را متکان ای عزیز *** این منم ای دوست به خاکم مریز___وای مرا ساده سپردی به باد***حیف که نشناخته بردی ز یاد ___ همسفر بادم از آن پس مدام*** میگذرم بی خبر از بام وشام___ میرسم اما به تو روزی دگر*** پنجره را باز گذاری اگر

اوفیییی

چه ناز داری

ماکه جیگر خودمونو باید کباب کنیم از دست این شوهرا

خدایا شکرت به خاطر داده ها و نداده هات😍❤🤲🏼. میشه برای ظهور امام زمانمون و مستقل شدن ما از مادرشوهرم یه صلوات مهمونم کنی؟ اجرت با خود خدا... این موضوع خیلی سخته که آرزوی من واسه خیلی از آدما، آرزو نیست، روزمرگـیه...👩‍👦مامان یه نی نی خوشمزه و شیطونم 🥰دورش بگردمممم😍
2050

دلم خاس ک.بچم نیوفته 🥺

نوش جان

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.دردی ست چون خنجر یا خنجری چون درد این من که درمن پیوسته میگرید....کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید اما قلبم باور نمیکرد.. .قلمت بشکند روزگار گر‌ ننویسی بر ما چه گذشت.. هرچقدرم قوی باشی بازم کم میاری.نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇
بمیرم ببخشید

خدانکنه دیوانه حامله نیسم ک عزیزم 

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.دردی ست چون خنجر یا خنجری چون درد این من که درمن پیوسته میگرید....کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید اما قلبم باور نمیکرد.. .قلمت بشکند روزگار گر‌ ننویسی بر ما چه گذشت.. هرچقدرم قوی باشی بازم کم میاری.نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇
2143

میخوام😢😢

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون تنها امید و توکل ما تویی ❤❤خداجون مواظب کوچولومون باش❤❤اگه دوست داشتین ی صلوات برای کوچولوم بفرستین سلامت و سروقت بیاد بغلمون❤❤
2051