2726
پسر من از روز اول به لاکتوز شیر حساسیت داشته  علائمش چی هست که میگی حساسیت داره؟

یهویی ۱ماه و نیم‌پیش 

تمام بدنش مثل کهیر ریخت بیرون با خارش زیاد 

تا حالا چندبار دکتر بردم 

میوه جاتو حذف کردم یه مدت، یه مدت انواع شیرینی و بیسکوییت و .... حذف کردم، از هرچی فکر میکردیم باشه حذف کردم باز بدنش هی میریخت بیرون و‌خودش خوب میشد و ....

امروز که دوباره بردمش دکتر گفت شیر و تمام غذاهایی که با شیر درست میشن، ماهی، مرغ، میوه ها، گوجه و چغندر رو براش حذف کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره پس حساسیت به لبنیات و پروتویین گاوی هست پسر منم همین جوری میشه

امیدوارم همین باشه 

به خدا دیگه دارم‌مریض میشم از بس غصه خوردم چون خیلی اذیت بود همش تنشو‌میخاروند تا مرز کنده شدن پوستش 

هی خوب میشد 

هی دوباره میریخت بیرون بدنش 

فقط میخوام‌معلوم بشه و‌خوب بشه😔

امیدوارم همین باشه  به خدا دیگه دارم‌مریض میشم از بس غصه خوردم چون خیلی اذیت بود همش تنشو‌میخا ...

عزیزم خوب میشه فقط اون رژیمی که دکتر گفته براش رعایت کن من دکتر یه پماد ترکیبی هم براش داد که خارششو کم کنه منم پسرم از بس پوستشو میخاروند کنده میشد و خون میومد

عزیزم تاپیکت رو خوندم بهتره دخترت؟

من دخترم به کلم بروکلی حساسیت داشت یبار اینجورشد یکی دیگه دخترام قرص های رنگی(اسمارتیز)حساسیت داشت هرموقع میخورد بدنش کهیر میزد فقط شربت سیتریزین خوبه براشون

به نام خدا❤سلام عضو گروه سفید💌وزن💎67قد😎158 وزن هدف 57 انشالله بهش برسم فقط صورتم تغییر نکنه دوبار رژیم سخت گرفتم صورتم خیلی کوچیک شدبرای شادی روح مادرم ممنون میشم صلوات بفرستین 💚ممنونم ❤
سلام عزیزم خوبی ناز گل جون چطوره  میگم مرمری ۱۳۷۲ هم بچه اش حساسیت داره میخوای یکم هم از ایشون ...

دیگه عزیز دلم ما بیمارستان بستریش کردیم دخترمو 

همه جوره ازش آزمایشات مختلف گرفتن 

از آزمایش ادرار و‌مدفوع و آزمایش کلی خون و عفونت و پنل حساسیت و سونو قلب و قفسه سینه و تیرویید و روده و نوار قلب و دست و پا. 

یعنی دیگه آزمایشی نموند که نگرفته باشن 

دیگه مشخص شد حساسیت به یه سری مواد غذایی هست 

دارم رعایت میکنم

دیگه عزیز دلم ما بیمارستان بستریش کردیم دخترمو  همه جوره ازش آزمایشات مختلف گرفتن  از آز ...

دختر خواهر شوهرم هم داشت این حساسیتو 

ببین عزیزم موقتیه فقط و فقط رعایت کن بزرگتر که بشه کلا ازبین می‌ره 

نگران هم نباش نگرانیت هم بیفایده ست هم به نازگل انتقال میدیش 

عزیزدلم میشه بهم رای بدی کلا یه ساعت وقتم مونده واقعا نیاز دارم برای حاجت دلت صلوات میفرستم😓

لطفا😭

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=616773

پناه بر تـ💜ـو که بی واژه مرا میشنوی...                                                    اوج وفاداری فقط اونجا که شادمهر میگه: «هرچی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت...»⁦❤️🥀

دختر من  وقتی بیست روزش بودهم حدود 17 روز اسهال داشت هر جا بردم گفتن به شیر گاو حساسیت داره و چون شیر خشکی بود شیر ابتامیل پپتی دادن اما بعد از یه مدت تحریم شد دیگه گیر نمیومد به پیشنهاد یه دکتر شیر بز امتحان کردم خدارو شکرهم شیر بهش ساخت بعدش هم لبنیات بز بهش دادم تا الان که چهارساله هست هم قد و وزنش خیلی خوب شد هم رفلاکس معدش اگر تهران زندگی می‌کنید لبنیات بز مروگل سرچ کنید چون بز فرانسوی دارن همه سال شیر بز دارن لبنیات عالی هم دارن فقط حواستون باشه شیر پاستوریزه نگیرید و اینکه از هر جا شیر میگیرید بگید شیر دوشی جلوی شما انجام 

دختر من  وقتی بیست روزش بودهم حدود 17 روز اسهال داشت هر جا بردم گفتن به شیر گاو حساسیت داره و چ ...

ممنون از توضیح کاملتون 

خداروشکر که دخترتون الان حالش خوبه و خدا براتون حفظش کنه 

ما هم بعد بررسی های فراوان معلوم شد به مغزی جات و شکلات و ادویه جات تند حساسیت داره 

از وقتی رعایت میکنم 

خیلی بهتر شده و خداروشکر خیلیییییی ناچیز کهیر میزنه

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره

بهترین و موثر ترین درمان و بهتره بگم  بهترین پیشگیری برای بیماری کرونا شیر بز هست چون 96 درصد پروتئین و ویتامین داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش بسیار بالایی داره فقط کافیه روزی یک لیوان شیر بز بخورید میتونید خواص شیر بز رو در اینترنت سرچ کنید اما فقط شیر بز رو از یه جای مطمن بخرید لبنیات بز بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا ی هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار  اگر خواستید مزرعه بز مروگل رو سرچ  کنید آدرس میاد بهترین جا برای تهیه شیر بز رو میاره هم بهداشتی هست هم همه فصل‌های سال شیر بز داره

2706