2733
2734
عنوان

یه آهنگ غمگین بگین

85 بازدید | 14 پست

ک فقط حال دلمو خوب کنه 

نمیخوام زیاد توش حرف بزنه ک بیوفته ورد زبونم 

چون درس میخونم زیاد اهنگ برام خوب نیست 

فقط میخوام یه اهنگ باشه یکم حالمو خوب کنه امشب دلم گرفته از همه چیز

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

نشد هیچوقت 

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با من خیال کن از پالت

اسم کاربریت عالیه😂😂😂😂😂😂😂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

وقتی حالت واقعا بد باشه حتی یه آهنگ شاد هم برات غمگینه 😢

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 مواظبِ خودت باش، یک تارِ مویِ تــــو، شاهرگِ من است ...♡
2738
مگه آهنگ غمگین حال آدمو خوب میکنه ؟

اره ریتم بعضی اهنگا حال منو خوب میکنن نمیدونم انگار دارن بام همدردی میکنن ارومم میکن

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

گور بابای آهنگ غمگین

ی آهنگ شاد از سندی و امید جهان اینا دانلود کن پاشو قرش بده

حالت خوب شه

2706