2726
عنوان

یک عدد مامان به فروش میرسد

235 بازدید | 22 پست

بخاطر اخلاق بد  ای خدا یعنی یه کاری کرد باهام که از هر چی کانون خانواده‌ و این مضخرفاست متنفر شم هیچوقتم بدی های خودشو نمی بینه با روزی ده تا قرص اعصابم نمیشه تحملش کرد 

چیکار کنم الان؟! من نمیتونم مقابلش نایستم با کارای اشتباهش، تا دوازده سالگی مطیع و فرمانبردار و خرش بودم همه چی رو خراب کرد با بلاهایی که سرم اورد

نمیتونم تحملش کنم سمه سممممم

نپرسید چی شده چون هیچ وقت مشکلم رو کسی درک نمیکنه فقط اگه توی خونه تون آرامش دارید و همش صدای دعوا نیست قدرشو بدونید

تنهایی رو بپذیر:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خودم عینشو دارم😒

جان مادرت اینقدر تاپیکی نزن اخه مگه سادیسم داری خدایی دلم نمیخواد دخالت کنم ولی عصبی میشم!!

لحظه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍 تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد 🤍🖤

@eftnatayej اگه خواستی به این کانال تل نگاهی بنداز بخوای مشکلت حل میشه. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

عزیزم مامانت چنذسالشع 

خواهر برادر داری به اونام گیر میده یا نه 

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     
حالا من یه زری زدم چون عصبی ام این چه حرفیه میزنی درسته ازش متنفرم اما دوست ندارم اینو بشنوم

می دونم از دستش عصبی هستی ناراحتت کرده ولی مطمعنم ازش متنفر نیستی فقط ازش دلخوری

عزیزم مامانت چنذسالشع  خواهر برادر داری به اونام گیر میده یا نه

آره یه خواهر دارم اونم شاکیه بچه ده  ساله پنهان کار شده جدیدا

چهل و یک سالشه ولی عین پیرمردای غرغروی قدیم که خیلی مغرورن و لجباز می مونه

تنهایی رو بپذیر:)
آره یه خواهر دارم اونم شاکیه بچه ده  ساله پنهان کار شده جدیدا چهل و یک سالشه ولی عین پیرمردای ...

عزیزم سعی کن باهاش رفیق بشی 

متاسفانه بعضی مامانا اشتباه میکنن بچه ها رو با رفتارشون ترد میکنند کاش بجای غر زدن زمینه دوستی با بچه شون فراهم کنن 

دعا و سرکتاب بدون هزینه نیازی نیست برای دعا گرفتن هزینه های هنگفتی کنید mit.r_a32com@ پیج اینستاش هست                                                     
2706