2737
2739
عنوان

دوستان این موقعیت و تصور کنید نظرتون رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 97 بازدید | 23 پست
خوب این بیچاره گفت اگه یک در صد اینجوری شد باید ازش ناراحت شم ؟

واقعا نمی دونم

ببخشید راجع به چیزی که نمی دونستم نظردادم 😘🙏

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنون جنسی چه کوفتیه دیگه؟😂

میخواستم منظورمو برسونم😂😂منظورم این بود انقد یهو میل جنسی بهش غلبه کنه که یادش بره عقلشو یادش بره که عشقم مهم تره البتع بعد مردن طرف

2731
اره میدونم منظورم اینه اگه شوهرتون اینجوری بهتون بگه حس بدی نمیگیرید که به من میگه من عاشقتم که اینج ...

نه...

چرا خودتونو تو همچین شرایطی قرار می‌دید...

اون با دوران مجردی مقایسه کرده شبی که برای شما اولین بار با شما بوده رو یادش میاد.

تصور اون شب رو میکنه شما که پیشش نیستی دیوونه میشه فقط نصفشو میتونه جور کنه 

تازه این فانتزیشه تو که نیستی بذار باهات راحت باشه 

احساس میکنم عاشقم نبوده من به شوهرم گفتم اگه مردم خاستی ازدواج کنی میام میبرمت🤣🤣

چرا حس میکنی عاشقت نبوده طرف تا جاییییییی که امکان داشته جلو خودشو گرفته حتی اون موقع ام میگه اگه عقلم کار کنه باز با کارای دیگه رفعش میکنم میگه اگه ۱ درصد مثل حالت مستی نیاز جنسی از من حلو زد و عقلم و قلبم خاموش شد

چرا حس میکنی عاشقت نبوده طرف تا جاییییییی که امکان داشته جلو خودشو گرفته حتی اون موقع ام میگه اگه عق ...

اصلااگه عاشق باشه عشقش ب هوسش غلبه میکنه 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
اصلااگه عاشق باشه عشقش ب هوسش غلبه میکنه 

اینم گفت ولی گفت آدمیزاده امکان داره یک دهم درصد این اتفاق بی افته ولی من تاجایییییییی که این اتفاق نیوفته سمت رابطه جنسی نمیرم با کسی اینجوری ام باشه باید شک کنم؟

2738
اینم گفت ولی گفت آدمیزاده امکان داره یک دهم درصد این اتفاق بی افته ولی من تاجایییییییی که این اتفاق ...

کی گفته 

متوجه نشدم

درکل هرکس یجوره اعتقاداتش ازنظرمن خیانت هیچ توجیهی نداره وکسی ک نتونه هوسشوکنترل کنه باحیوان فرق نداره

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖