2703
2553

دوستان یه لحظه این موقعیتو تصور کنید 

فکر کنید دور از جونتون شما فوت کردید بعد شوهرتون پیر نیست مثلا ۴۰ ۳۸ اینا باشه 

بعد چون عاشقتونه نمیخواد ازدواج کنه نیاز جنسیشم با همه کاری دارو قرار ندادن تو موقعیت های تحریک آمیز کم میکنه 

اگرم نیاز داشته باشه با خودارضایی و اینا رفعش میکنه 

بعد یهو یه روز مثلا حالت جنون بهش دست بده یعنی عشق و عقلش واقعا کامل خاموش شه و نیاز جنسیش واسش تصمیم بگیره و بره با کسی رابطه جنسی داشته باشه 

بچه ها با میل خودش نه مثل حالت مستی 

شما اون موقع حس میکنید عشقش به شما کمه یا کم شده

من وقتی بمیرم حس ندارم که

حس هم داشته باشم، کاری ازم ساخته نیست

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من وقتی بمیرم حس ندارم که

نه یعنی اگه راجبش فکر کنی الان حس بدی نداری که چون طرف همه کار کرده که با کسی صرفا جنسی ام رابطع نداشته باش اگرم داشته باشه یه دفعه از روی حالت جنون این جوری شده آدم نباید حس بدی داشته باشه دیگه درستع؟

2714

عزیزم واقعا درک نمیکنم تاپیکتو

وقتی بمیرم وفوت شم شوهرم هرکاری بکنه دیگه ب من ربطی نداره ک

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

به نظر من همچین شوهری فوق العاده احمقه خاک تو سر من با این شوهر کردنم . وقتی من مردم زندگی اون که نمرده باید تا زنده هست زندگی کنه یه زندگی دوباره شروع کنه با یکی دیگ ولی منم دوست داشته باشه ها وگرنه با دوتا چشمک اعزراییل رو خر میکنم بیارتش پیش من پرتش میکنم تو جهنم بسوزه بی تربیت

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

احساس میکنم عاشقم نبوده

من به شوهرم گفتم اگه مردم خاستی ازدواج کنی میام میبرمت🤣🤣

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
نه یعنی اگه راجبش فکر کنی الان حس بدی نداری که چون طرف همه کار کرده که با کسی صرفا جنسی ام رابطع ندا ...

راستش در همین حد می‌دونم: زمانی که انسان شهوتش از عقلش جلوتر بره، از حیوون پست تر میشه.

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
ما ک فوت کردیم 

اره میدونم منظورم اینه اگه شوهرتون اینجوری بهتون بگه حس بدی نمیگیرید که به من میگه من عاشقتم که اینجوری میگم اون یک درصدم احتمال داره اصلا اتفاق نیوفته ولی خوب ادمی که چند سال رابطه نداشته باشه احتمال داره جنون جنسی بگیره من نباید ناراحت بشم نه؟یا به عشقش شک کنم

2706