2137
2106

دوستان یه لحظه این موقعیتو تصور کنید 

فکر کنید دور از جونتون شما فوت کردید بعد شوهرتون پیر نیست مثلا ۴۰ ۳۸ اینا باشه 

بعد چون عاشقتونه نمیخواد ازدواج کنه نیاز جنسیشم با همه کاری دارو قرار ندادن تو موقعیت های تحریک آمیز کم میکنه 

اگرم نیاز داشته باشه با خودارضایی و اینا رفعش میکنه 

بعد یهو یه روز مثلا حالت جنون بهش دست بده یعنی عشق و عقلش واقعا کامل خاموش شه و نیاز جنسیش واسش تصمیم بگیره و بره با کسی رابطه جنسی داشته باشه 

بچه ها با میل خودش نه مثل حالت مستی 

شما اون موقع حس میکنید عشقش به شما کمه یا کم شده

من وقتی بمیرم حس ندارم که

حس هم داشته باشم، کاری ازم ساخته نیست

💜 أَللهُــــمَّ إِنّی أَسئَلُکَ بِاسمِکَ العَظیمِ الأَعظَــــمِ...💖 فَرِّحــــنا بِخَیرٍ مِن لَدُنکَ یااللهُ... فَرِّحنا بِخَیرٍ لَن‌یَـتُمَّ...💙

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
من وقتی بمیرم حس ندارم که

نه یعنی اگه راجبش فکر کنی الان حس بدی نداری که چون طرف همه کار کرده که با کسی صرفا جنسی ام رابطع نداشته باش اگرم داشته باشه یه دفعه از روی حالت جنون این جوری شده آدم نباید حس بدی داشته باشه دیگه درستع؟

من که گفتم سریع ازدواج کنه... چون طاقت دیدن تنهاییشو ندارم. تامین نیازش هم برام مهمه... بایذ بره ازدواج کنه 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
2165

به نظر من همچین شوهری فوق العاده احمقه خاک تو سر من با این شوهر کردنم . وقتی من مردم زندگی اون که نمرده باید تا زنده هست زندگی کنه یه زندگی دوباره شروع کنه با یکی دیگ ولی منم دوست داشته باشه ها وگرنه با دوتا چشمک اعزراییل رو خر میکنم بیارتش پیش من پرتش میکنم تو جهنم بسوزه بی تربیت

کسی هشدارتان نداد...زنانی که پای دویدنشان را بریدید دخترانی به دنیا می آورند که بال پرواز دارند ...!
نه یعنی اگه راجبش فکر کنی الان حس بدی نداری که چون طرف همه کار کرده که با کسی صرفا جنسی ام رابطع ندا ...

راستش در همین حد می‌دونم: زمانی که انسان شهوتش از عقلش جلوتر بره، از حیوون پست تر میشه.

💜 أَللهُــــمَّ إِنّی أَسئَلُکَ بِاسمِکَ العَظیمِ الأَعظَــــمِ...💖 فَرِّحــــنا بِخَیرٍ مِن لَدُنکَ یااللهُ... فَرِّحنا بِخَیرٍ لَن‌یَـتُمَّ...💙
ما ک فوت کردیم 

اره میدونم منظورم اینه اگه شوهرتون اینجوری بهتون بگه حس بدی نمیگیرید که به من میگه من عاشقتم که اینجوری میگم اون یک درصدم احتمال داره اصلا اتفاق نیوفته ولی خوب ادمی که چند سال رابطه نداشته باشه احتمال داره جنون جنسی بگیره من نباید ناراحت بشم نه؟یا به عشقش شک کنم

2183
خوب این بیچاره گفت اگه یک در صد اینجوری شد باید ازش ناراحت شم ؟

واقعا نمی دونم

ببخشید راجع به چیزی که نمی دونستم نظردادم 😘🙏

جنون جنسی چه کوفتیه دیگه؟😂

میخواستم منظورمو برسونم😂😂منظورم این بود انقد یهو میل جنسی بهش غلبه کنه که یادش بره عقلشو یادش بره که عشقم مهم تره البتع بعد مردن طرف

اره میدونم منظورم اینه اگه شوهرتون اینجوری بهتون بگه حس بدی نمیگیرید که به من میگه من عاشقتم که اینج ...

نه...

چرا خودتونو تو همچین شرایطی قرار می‌دید...

اون با دوران مجردی مقایسه کرده شبی که برای شما اولین بار با شما بوده رو یادش میاد.

تصور اون شب رو میکنه شما که پیشش نیستی دیوونه میشه فقط نصفشو میتونه جور کنه 

تازه این فانتزیشه تو که نیستی بذار باهات راحت باشه 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎