2726

سلام من یک هفته قهر کردم،بی دلیل هم نبوده کتکم زده بود،حالا دلم میخواد برگردم...میترسم دو باره دعوا بشه و بندازتم بیرون،پسرم یکسالش هست و بابام هم ب شدت مخالفه...درضمن همه چیز شوهرم خوبه...بغیر از همین مورد...دعوا ک میشه لج میکنه ..

زندگی به لطف پسرم زیباست...خدایا نگهدار اش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ کاری ازش بر نمیاد شما فقط سکوت کنید با لج جوابش ندید تا پشیمون بشه بیاد دنبالت کوتاه اصلا نمیای خواست بزور ببره میگی که کتک خوردی و نمیری اما مطمعن باش کوتاه نیای میاد التماست میکنه برگردی پس الان راضی به رفتن نشو

من تجربشو دارم که بهت میگم 

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛
هیچ کاری ازش بر نمیاد شما فقط سکوت کنید با لج جوابش ندید تا پشیمون بشه بیاد دنبالت کوتاه اصلا نمیای ...

اصلا نه بهم زنگ زده نه پیام داده..

اصلا نه بهم زنگ زده نه پیام داده..

طبیعیه

وقتی دلش تنگ بشه غرور کنار میزاره پا پیش میشه

اینکه خودت بری صد در هزار عزت نفست میره زیر سوال بازم اذیتت میکنه به این حساب ک قهر کنی خودت بر میگردی

طبیعیه وقتی دلش تنگ بشه غرور کنار میزاره پا پیش میشه اینکه خودت بری صد در هزار عزت نفست میره زیر س ...

عید هم اذیتم کرد خودش آورد منو خونه بابام..بیست و دو روز نه زنگ منو بچه اش زد نه هم چی..خودم رنگش زدم کم کم برگشتم

عید هم اذیتم کرد خودش آورد منو خونه بابام..بیست و دو روز نه زنگ منو بچه اش زد نه هم چی..خودم رنگش زد ...

شاید ناراحت بشی از این حرفم اما فهمیده تو هیچوقت قصد جدایی نداری اینطوری اذیتت میکنه و حتی خودش میارتت خونه بابات!!!همین مسئله باعث شده خیال کنه همیشه دارتت...بنظرم یبارم تو کوتاه نیا مزه دهنش میفهمی،اگه دفعات قبل هم اول تو بر نمیگشتی اینجوری ببخشید پررو نمیشد🙂

شاید ناراحت بشی از این حرفم اما فهمیده تو هیچوقت قصد جدایی نداری اینطوری اذیتت میکنه و حتی خودش میار ...

نمیدونم چی میشه...خیلی استرس دارم...نه میتونم بخوابم نه شیر به پسرم بدم...پول هم ندارم حداقل یه خریدی برم..چند روز پیش مامانم بهم میگه پول اگر خواستی...هنوز حرفش تموم نشده بود من از خجالت آب شدم

2706