2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درست یک هفته بعد از مراسم عروسی آمده بودند برای طلاق!

زن هاج و واج بود و با صدای بلند گریه می کرد اما مرد خونسردانه و بی  

های جان سوز زن نشسته بود.

-<چرا می خوای طلاقش بدی؟>

وقتی این سوال را از مرد پرسیدم نیشخندی زد و گفتː

-<عاشق یکی دیگه شدم. شب عروسیم دیدمش...>

عروسی شان در یک باغ بود. زنانه و مردانه.می گفت معشوقه جدیدش دوست نزدیک

همسرش است.

عفت;زن را توانا می سازد که با جستجوی بیشتری عاشق خود را,یعنی کسی را که

افتخار پدری فرزندان او را خواهد داشت,برگزیند.(ویل دورانت) 

من میخواستم این متنو بزارم ترکید🥺

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏

استاترش خودش گفت گزارش بزنین پاک بشه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
تازه داشتم نظر ی عده رو درباره ساحلی بدون شلوار میخوندم، خودم اینجوری میپوشم جالب بود نظرات😃

😐

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏

کف دستامون مو در اورد اینقدر تایپ کردیم عقده ای نباشید.....گزارش نزنید

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
درست یک هفته بعد از مراسم عروسی آمده بودند برای طلاق! زن هاج و واج بود و با صدای بلند گریه می کرد ا ...

بیخیال بابا اون مرده ب گربه ماده هم رحم نمیکرده این حرفا چیه

بیخیال بابا اون مرده ب گربه ماده هم رحم نمیکرده این حرفا چیه

عزیزم باز شدن چشم و گوش و ریختن قبح گناه به مرور باعث این اتفاق میشه چرا مردای ده سال پیش انقد خائن نبودن پس نمیشه گفت بی تاثیره

عزیزم باز شدن چشم و گوش و ریختن قبح گناه به مرور باعث این اتفاق میشه چرا مردای ده سال پیش انقد خائن ...

اونا هم همینقدر خائن بودن اما خانوما مثل الان پیگیر نبودن و اکثریتم شاغل نیودن و شرایط جداشدن نداشتن

2706