2137
2106

آره منم ضد حال خوردم 

عه 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست،دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است                                                                                   بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود،لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🙂🖤🖤                                      

خو بگو نمیخونی مگه آسکاریس داری الکی گزارش میزنی 😡

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست،دیدنت را نسخه حال خرابم کرده است                                                                                   بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود،لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🙂🖤🖤                                      

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

درست یک هفته بعد از مراسم عروسی آمده بودند برای طلاق!

زن هاج و واج بود و با صدای بلند گریه می کرد اما مرد خونسردانه و بی  

های جان سوز زن نشسته بود.

-<چرا می خوای طلاقش بدی؟>

وقتی این سوال را از مرد پرسیدم نیشخندی زد و گفتː

-<عاشق یکی دیگه شدم. شب عروسیم دیدمش...>

عروسی شان در یک باغ بود. زنانه و مردانه.می گفت معشوقه جدیدش دوست نزدیک

همسرش است.

عفت;زن را توانا می سازد که با جستجوی بیشتری عاشق خود را,یعنی کسی را که

افتخار پدری فرزندان او را خواهد داشت,برگزیند.(ویل دورانت) 

من میخواستم این متنو بزارم ترکید🥺

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏

استاترش خودش گفت گزارش بزنین پاک بشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
تازه داشتم نظر ی عده رو درباره ساحلی بدون شلوار میخوندم، خودم اینجوری میپوشم جالب بود نظرات😃

😐

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤️                                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری🌹🙏

کف دستامون مو در اورد اینقدر تایپ کردیم عقده ای نباشید.....گزارش نزنید

ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2050
درست یک هفته بعد از مراسم عروسی آمده بودند برای طلاق! زن هاج و واج بود و با صدای بلند گریه می کرد ا ...

بیخیال بابا اون مرده ب گربه ماده هم رحم نمیکرده این حرفا چیه

بیخیال بابا اون مرده ب گربه ماده هم رحم نمیکرده این حرفا چیه

عزیزم باز شدن چشم و گوش و ریختن قبح گناه به مرور باعث این اتفاق میشه چرا مردای ده سال پیش انقد خائن نبودن پس نمیشه گفت بی تاثیره

عزیزم باز شدن چشم و گوش و ریختن قبح گناه به مرور باعث این اتفاق میشه چرا مردای ده سال پیش انقد خائن ...

اونا هم همینقدر خائن بودن اما خانوما مثل الان پیگیر نبودن و اکثریتم شاغل نیودن و شرایط جداشدن نداشتن

2183
عزیزم باز شدن چشم و گوش و ریختن قبح گناه به مرور باعث این اتفاق میشه چرا مردای ده سال پیش انقد خائن ...

باور کن مردای ده سال پیش هم خائن بودن فقط اون موقع زنا صداشون درنمیومد!!

:)
باور کن مردای ده سال پیش هم خائن بودن فقط اون موقع زنا صداشون درنمیومد!!

قدیم که رسمشون چند زن گرفتن بود زن جرات نداشت بگه چرا

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره