2737
2734

اول از احوال اونهایی که فکر می کردن با ازدواج اوضاعشون خوب میشه یه خبر بگیرید؛ بعد ازشون سعی کنید کسب تجربه کنید تا متوجه بشید که مهم‌تر از سریع ازدواج کردن، کیفیت ازدواجه 🤣

خدا روشکر شوهر من‌ در کل خوبه!! یعنی سعی میکنم فکر کنم خوبه! خانواده‌ش با احترام و سلام و صلوات اومدن خونه‌مون و تا الان باهام خوب بودن. ولی خب منِ دیوانه از مادرم یاد گرفتم فقط کوتاه بیا!! و الان با یه شوهر طلبکار طرفم که حتی اجازه نمیده تو انتخاب اسم بچه‌مون نظر بدم! 

یا نظر میپرسه و بعد میگه نخیرم همین که من میگم!!! چرا؟! 

چون از همون اول که پول تالار و پول پیش خونه رو خودم حساب کردم، در برابر حرف زورش که میگفت نباید مهمون زیاد دعوت کنید کوتاه اومدیم!!!! هم پول رو دادیم هم گفتیم هر چی شما بگید و هر تالاری شما بگید!!!

کلی از  مهمونای واحب و فامیل هامون رو هم خط زدیم تا تعداد مهمونای دو طرف مساوی بشه!!! همین شد که یاد گرفت دو بار زور بگه و ما بگیم باشه! البته فردای عروسی همه پولهای هدیه رو ریخت به حساب من! ولی بازم منِ خر به بهانه‌ی دیگه‌ای پولها رو بهش دادم ...

تو مسائل مالی اونقدر رو دادم بهش که تقریبا ۷۰_۸۰درصد خرجهای خونه با منه. خورد و خوراک و برنج و گوشت و ... گاهی خرید مختصر هم بخواد بره میگه کارتت رو بده!!!!! برای عروسی نه خرید رفتیم نه اونها طبق رسوم ما، چیزی حتی در حد رختخواب تهیه کردن! 

الان هم بهم میگه پوشک بچه رو هم میذاری سر خریدهای دیگه میگیری دیگه!!!!

چون درآمدش کمتر از من بود هی دلم سوخت و گفتم نکنه تو حسابش پول کم باشه ... نکنه نداشته باشه و خجالت بکشه ... خلاصه خودم کردم که .‌‌..

البته تا دلتون بخواد قربون صدقم میره و تو جمع احترام میذاره!!! اما وقتی میگم در برابرت زیاد کوتاه اومدم و داری زیاده خواهی می کنی، پوزخند میزنه و فکر میکنه اونی که اهل کوتاه اومدنه منم!!!! اینم بگم من‌ پدر ندارم و مادرم هیچ جا پشتم در نیومد که حرف، حرف من بشه ‌‌... هی گفت عیب نداره! اونا خوبن تو کوتاه بیا!!

خلاصه، وقتی دارید دعا می کنید که خدا یه شوهر خوب بهتون بده، خودتونم عقل داشته باشید و جاهایی که باید محکم بایستید محکم باشید و نه بگید!! بعدا نگید خونه‌ی پدری راحت‌تر بودم و از فکر و خیال‌های زندگی پیر بشید ...

مردها راحت پررو میشن. این رو یه جا داشته باشید بعدا مثل من نگید کاش از اول فکرش رو می کردم ... 

ازدواجت خوب بوده سیاست نداشتی 

بحث سیاست یه چیزه. بحث کوتاه اومدن به خاطر فشار خانواده و عدم حمایت‌شون یه چیز دیگه. ما از مادرم یاد گرفتیم قبل اینکه طرف چیزی بگه، دلمون براش بسوزه ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشقشم و قطعا حالم باهاش بهتره تا الانم درمون هر درد بی درمونم بوده و هس شکر خدا فقط دلم محبت میخواد🥺🥺میگ رسمی شه بعدا چ کنم گریه دارم😭🥺

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2728
2738

یه سوال نظرتون در مورد این چیه که خانم خرج خونه رو بده 

البته کاملا با اختیار خودش یعنی مجبور نباشه خودش بخواد

بعد مشکلی به وجود میاد؟

بعد خونه هم مال خانم باشه ولی وسایل رو مرد بیاره

البته این تو ذهنمه در مورد خودم نیست

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
بحث سیاست یه چیزه. بحث کوتاه اومدن به خاطر فشار خانواده و عدم حمایت‌شون یه چیز دیگه. ما از مادرم یاد ...

مادر منم دقیقا مثل مادر توئه 

همیشه منو تشویق میکنه به تحمل کردن  

ولی من به حرفاش اهمیت نمیدم و شخصیت مستقل خودمو دارم 

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
یه سوال نظرتون در مورد این که خانم خرج خونه رو بده  البته کاملا با اختیار خودش یعنی مجبور نباش ...

بله به نظرم‌مشکل پیش میاد. اگه خانم خونه داره، حتی از اول نباید مرد این موضوع رو بفهمه. بعدا که همه چیز قطعی شد و تمام شد خانم بگه میتونه خونه رو تامین کنه‌. بعدم تو خرج خونه بار اصلی باید به دوش مرد باشه و پوشاک و ... هم ازش خواسته بشه. 

سرچ کن تو این سایت ببین چقدر دهه هشتادی و هفتادی ها میگن وای بیست سالم شد سی سالم شد دیر شد!!! 

خب کیفیت ازدواج خیلی مهم تر از زمانشه 

و ازدواج نکردن هم چیز بد و عجیبی نیست

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
2706