2726

هیچ کاری بی حمکت نیست قطعا

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله

من عاشق ینفر بودم

و بارها دعا کردم و التماس کردم به خدا که برش گردونه

انقدر زار زدم یک سال ناراحت بودم سرش 

تا اینکه خدا یکیو آورد تو زندگیم که کلی سر هست نسیت به اون از اون گذشته عاشق همیم

💞😍

اره

برا رفتن به دانشگاهی که دوست داشتم دچار مشکلم کردن،بی دلیل نتونستم برم

رفتم یه جایی با سطح پایینتر

اونجا با یکی رفیق شدم

بعد یک سال دوباره خوندم برا همون دانشگاه قبول شدم

اون رفیقمم واسطه اشنایی منو پسرخاله اش شد و الان شکرخدادخوشبختم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بي شك حكمت بزرگي تو كاره 👍🏻

همسايمون بچه دار نميشد خيلي دوا درمون ميكرد هشت نه سال گذشته بود 

خيلي بچه دوست داشت 

بعد تازه دكتر اميدوارشون كرده بود كه شوهرش فوت ميشه 

خودش هم سني نداشت ٢٤ سالش بود 

اينم حكمت ندادنش

❌ لایک ❌

تمام اتفاقات زندگی مون  حکمتی داره

بعضیاشو  با گذر زمان  متوجه میشیم و خدا رو شکر میکنیم 

بعضیاشم  به واسطه ی  اعتماد مون  به خدا  می دونیم که  حتما به خیر و صلاح مون بوده  حتی اگر  هیچ وقت حکمتشو درک نکنیم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من یه شکایت داشتم تو دیوان عدالت اداری در رابطه با نحوی استخدام یکی از شرکت کننده ها.شکایت کردم و جوابش اومد به نفع من.که باید طرف مقابل اخراج میشد و اون سازمان بایستی به من جریمه پرداخت میکردو منو هم استخدام میکرد..یه دفعه یه قانون اومد که یه تعدادی از رشته من رو بدون آزمون از ذخیره آزمون سال قبل بگیرن که منم ذخیره آزمون سال قبل بودم بدون به اجرا گذاشتن رای دیوان استخدام شدم.طرف مقابل منم تو سیستم‌موند.

با یکی آشنا شدم اصرار هم داشتم بهش به طرز عجیب و سریعی تموم شد دقیقا یه مدت بعد حکمت خدا رو با تمام وجودم دیدم و حس کردم هیچ کار خدا بی حکمت نیست فقط گاهی از درک حکمتش عاجزیم

تیکر رسیدن به هدفم هست ،درسته من خسته میشم اما جا نمی‌زنم 🥰

اره آزمایش ازدواج دادم 

بد در اومد 

آخرش فهمیدم با اینکه داداش زن داداشم بود 

بهمون نگفته بودن شکاکه و بد دل هستش و خسیس 

خیلیییی خدامو شکر میکنم که بد در اومد

من رفتم خروج کاربری زدم  خداحافظ برای همیشه .... حلالم کنین..   

آره اتفاقایی برام افتاده که اولش شاکی شدم بعد چند وقت فهمیدم واقعا به صلاحم بوده آخریش همین دو هفته پیش بود 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706