2737
2734
عنوان

کوتاه بودن fl(طول ران جنین)نسبت به سن بارداری😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7225 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سلام. امیدوارم پیامم جواب بدی .. دکتر منم گفت ران اش یه هفته عقب تره من هفته ۲۶ هستم چکار کنم ..

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  
2731
عزیزم سلام. امیدوارم پیامم جواب بدی .. دکتر منم گفت ران اش یه هفته عقب تره من هفته ۲۶ هستم چکار کنم ...

عزیزم اصلا به سونوها اعتماد نکن.مال من 3هفته عقبتر بود حتی خود دکترمم گفت احتمالا قدش کوتاه باشه اما با 51سانت بدنیا اومد.الانم که یکماهشه ماشالا رو نمواد خودشه قدش

عزیزم اصلا به سونوها اعتماد نکن.مال من 3هفته عقبتر بود حتی خود دکترمم گفت احتمالا قدش کوتاه باشه اما ...

مرسی عزیزم

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم