2726
عنوان

وقتی مادرشوهر شدم

463 بازدید | 29 پست

اگه بدونم نمی تونم تو پذیرایی و مهمون داری بین عروس و دخترمو بگیرم و قراره به یکی سخت بگذره، واسه دل خودم و راحتی خودم و اهمیت به رفع دلتنگیم برا نوه هام جفت شون و با هم دعوت نمیکنم.

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه مادرشوهرا ی روز ایده تورو داشتن 😂الان از خوبیاشون میگن عروساشون😕

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...

سپاس 

ولی وقتی دعوتشون کردی تو غذاها هم فرق نذار

مادرشوهر من برای دختراش تا سالاد و سبزی و کلا سنگ تموم میزاره 

واسه ما نون و ماست 😃😃😃

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

😐🔪🔪🔪اگه مادرشوهر بشم

زمین و اسمونو به خاک و خون میکشمممممممم😡😡😡😡🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪🔪😐🔪🔪من مادرشوهر خوبی نیستم مراقب دختراتون باشین دور پسمل من نیادااا

🤦‍♀️😂البته هنوز شوهرم ندارم 

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!
من اگه مادرشوهر بشم تک تک کارایی ک مادرشوهرم در حقم کرده و نمیکنم 

My plan is that😂✌️

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

وقتی مادر شوهر شدی میفهمی وقتی همه ی بچه ها ت دور هم جمع شن چه لذتی داره و یه کاری کن که زحمت رو کسی نباشه 

مثلا سفره و ظرف یه بار مصرف تا جایی که امکان داره و اینکه به مردا هم بگید پذیرایی کنن چه اشکالی داره 

صدفصل بهار آید وبیرون ننهم گام       ترسم که بیایی توودر خانه نباشم
2706