2410
2553
عنوان

گرفتگی کمر تو هفته های اول بارداری

2591 بازدید | 15 پست
هفته پنجم هستم .امروز میخواستم یه چیزی از رو زمین بردارم که کمرم بدجوری گرفت طوری که اصلا نمیتونستم بلند شم از اون موقع تا الانم کمرم به طرز فجیعی درد میکنه که حتی نمیتونم بشینم.خیلی نگرانم .میخواستم ببینم کسی اینجوری بوده؟ طبیعیه تو بارداری یا خطرناکه؟خیلی ترسیدم تو رو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟
بی هیچ علتی دوستت دارم و این دلیلی ست بر نقض برهانی که علت میطلبد.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم خطرناک نیست. فقط باید مراقب نشست و برخاستت باشی. میخوای چیزی از روی زمین برداری، روی زانوهات بشین و بردار.
من خیلی ها رو دیدم که گرفتگی پیدا میکنن.
برو متخصص ارتوپد تا اگر لازمه برات آمپول شل کننده بنویسه.
2714
واسه منم بیشتر گرفتگیه تا درد.دقیقا شبیه اون موقعی که گردن میگیره و هیچ حرکتی نمیکنه اونجوریه.خطر ناک نباشه فقط دردش مهم نیست تحمل میکنم.
بی هیچ علتی دوستت دارم و این دلیلی ست بر نقض برهانی که علت میطلبد.......
مریم عضله ات گرفته
من امرئز ببخید رفتم دستویی اینجوری دم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
نه خانومی زیاد مهم نیست من هفته نهم بارداریم و اغلب اوقات سمت چپ پایین کمرم درد میکنه ، دکترم گفت ماهیچه ها و عضلات در حال شل شدن هستند و این دردها اگه با علایم دیگه مثل خونریزی و لرز و ...همراه نباشه مهم نیست
2706