2726
عنوان

کودک دو ساله

137 بازدید | 13 پست

مامانایی ک بچه دو ساله دارید بیاید از تجربتون بگید من نگرانم منو شوهرم کرونا گرفتیم پسرمو بردم خونه مامانم گذاشتمش الان ۴ ۵ روز هیچ دلتنگی نمیکنه حتی تماس تصویری ک میگیرم نمیاد زیاد حرف بزنه میره دنبال بازیو شیطونی بنظرتون عادیه کلا وابسته کسیم نیس هر کی دورش باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوبه که اینجوری  پسر من ک چسبیده ب من کرونا داشتم همش تو بغلم بود از اخر اونم گرفت

خب میگم اینک اصن دلتنگی نداره نسبت ب خونوادش بخاطر کوچیکیش متوجه نمیش یا من کم کاری کردم ن بچه شما خوبه ک میچسبه ن بچه من ک مهم نیس نمیدونم خلاصه

شاید هنوز نمی فهمه من ۲ قلو دارم ۲ سال و نیمه هستن وقتی دو سالشون بود یکیشون بیمارستان بستری شد منم همراهش بودن اون یکیو مجبور شدم یک هفته بذارم خونه ی مادرم مامانم می گفت توی اون یک هفته حتی یک بارم سراغ منو نگرفته ولی الان انقد بهم وابسته س جوری که تا شوهرم می برش خونه باباش اینا برام گریه می کنه

شاید هنوز نمی فهمه من ۲ قلو دارم ۲ سال و نیمه هستن وقتی دو سالشون بود یکیشون بیمارستان بستری شد منم ...

مرسی عزیزم از نگرانی اوردیم بیرون پس بخاطر سنشونه منم تا الان ک دو سالشه جایی نزاشتمش تنها منتها الان هم اخر بارداریمه هم کرونا دارم مجبور شدم

مرسی عزیزم از نگرانی اوردیم بیرون پس بخاطر سنشونه منم تا الان ک دو سالشه جایی نزاشتمش تنها منتها الا ...

منم زمانی که مامانم می گفت اصلا سراغتو نگرفته همین حس شما رو داشتم دلم می گرفت الان پسر شما هم یه چند ماه دیگه بدون شما هیچ جا نمی مونه