2737
2734

سلام من ۲۱روز قرطینه بودم حالا کرونام درحد یک ساعت سوزش گلو بود و همون روزی ک دکتر رفتم علائمم تا شب رفع شد ولی من مراعات کردم باز، حالایک هفته از دوره گذشته اومدم خونه بابام .شانس گندم بابام گلو درد گرفته رفته دکتر. میخوام بدونم الان بازم ازش کرونا مبگبرم؟؟؟ بابام هر دوتا دوز واکسن رو زده

🖤

اگر دکتر تایید کرده که باباتون کرونا داره ، بله ممکنه شماهم آلوده بشی دوباره و همچنین چون تازه کرونا گرفتی و تازه خوب شدی سیستم ایمنی بدنت به شدت ضعیف شده و ممکنه زودتر کرونا بگیری ، ماسک بزن مواظب باش از ظرف مشترک بابات استفاده نکنی جاش نرو و...

اگر نمیتونی اینارو تحمل کنی برگرد خونت

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

باید ازمایش میدادی ببین انتی بادی داری یا نه 

اگه نداری متاسفانه میگیری و احتمال داره شما ناقل بوده باشی 

بعد دوره قرنطینه حتما باید ازمایش ای جی جی و ای جی ام خون میدادی تا بفهمی هم ایمنی بدن هم ناقل بودن چک کنید 

ما بعد از شش هفته ناقل بودیم و تازه ای جی جی خونمون نرمال شد 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.