2733
2734

سلام دوستان من ۱سال پیش تهوع و بی اشتهایی گرفتم نمیتونستم غذا بخورم دکترای گوارش زیادی رفتم همه آزمایشهارو دادم گفتن سالمی فقط میکروب معده داری آندوسکپی سونوگرافی اکو نوار قلب کلی آزمایش خون و غیره همش یه مدت خوبم دوباره شروع میشه مثلا ۱۰ روز خوبم ۱۰روز همین علایمارو دارم و اینکه همش ترس و اضطراب شدید دارم نمیزاره بخابم صبحها سر یه ساعت مشخص از خواب میپرم با ترس و استرس شدید هر کار میکنم خوابم نمیبره فکر میکنم مریضی بدی دارم خوب نمیشم همش خستم و حوصله هیچی رو ندارم این بیخوابی و بی اشتهایی داره روانیم میکنه بخدا نمیدونم چه کنم دیگه کسی اینطور بوده؟؟الان ۳شبه نخابیدم چشامو تا میبندم استرسو دل آشوبو ترس میپیچه تو کل بدنم نمیزارع بخابم دارم خل و چل میشم مثل معتادا حرف میزنم چون انرژی ندارم دیگه سیتالوپرام کلونازپام و سرامین ۲۵ این داروهارو دیروز روانپزشکم دادم نمیدونم ار اعصابه یا چیه این لامصب دعام کنید دیگه خوب شم

شما بیماری جسمی نداری این موضوع فقط رخاطر ذهن خودتون هست رو ذهنیت کار کن

یک سری فیلمارو نباید دید                                    که تاثیرش از دست نده                                            یک سری آدمها هم همین طور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله خوب میشی .امن یوجیب بخون .زیاد بیتعداد.

این داروها خواب اوره میخوری بازخوابت نمیگیره؟؟

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
2728

داروهایی که روانپزشکتون داده تا اخر بخورین و ابدا سرخود قطع نکنین از هفته دوم اعصاب معدتون کاملا اروم میشه برای قطع داروها مجدد به متخصصتون مراجعه کنین تا با روش کاهش دوز و قطع دوز پیش بره یوگا هم برای اروم کردن معدتون عالیه باید کلا تنش عصبی روبه حداقل برسونین اگر مشکلات مالی یا مشکلات شخصی دارین اونا رو حتما تا جایی که میشه حل کنین چون به نظر میرسه گوارشتون بخاطر فشار عصبی بی قرار شده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
بخدا اگه این تهوع بره بزاره راحت غذا بخورم هیچی دیگه نمیخام

باور کن خیلی زود خوب میشی عزیزم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
چرا میبره ولی استرسه هست هنوز 

گلم منم میکروب معده دارم .وکتررفتم‌چندبار .تا انتی بیوتیکشومیخورم.خوبه .تموم میشه بازمیاد. 

دیگه جای قرص سیاه دونه گرفتم شکرخدا راضیم. 

ضدمیکروبه .صبحا ناشتا نوک قاشقش روبریز دهنت خوب بجو.یکم تلخه ولی میارزه.قشنگ که جوییدی بعد قورت بده بااب . اگه عسلم دارری روش یه قاشق بخور.وشب قبل خواب که بازمعدت خالیه.

برای استرست مشاوررفتی؟میگن دارو کامل نیس مشاوره کاملش میکنع ایشالله .

ولی تا بری عرق بیدمشک و نسترن و گلگووزبون وبادرنج بویه .اخری برامعده هم توبه ایشالله .بگیر هرروز یه لیوان بزار ازهرکدوم یه قلپ بریز تالیوان پرشه .کلا همشونو باهم بشه یه لیوان بخور. 

افسردگی هم استرس میاره .اصلااخبارو دکبال نکن. فیلمای خنده دارفقط ببین .الکی هم شده قه قه بزن .ده باراول به زورمیخندی بعدش خندت میاد

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

عزیزم معده شما عصبی هس منم ایجوریم

شما باید اول استرستون رو بذارید کنار چون تشدید میکنه 

واینکه میتونی از قرص اهن و ویتامین سی وب۱۲ استفاده کنی

از دایمتیکون استفاده کن قبل غذا 

از دمنوش های ارام بخش و تسکین معده استفاده کن

2706