2737
2734
عنوان

تصاویر الهام بخش شگفت انگیز ✅😍👌

1147 بازدید | 29 پست

هیچ چیزی نمیتونه مانع رسیدن انسان به آرزوهاش بشه 👌

معلولیت ،محدودیت نیست✅

قهرمانان پارالمپیک توکیو 🏊‍♀️🚴‍♂️🤾‍♂️دیگه نگو من نمیتونم 😏

قدر سلامتی خودت رو بدون🤗

و برای زندگی بجنگ✌

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😓😓وجود من تو دنیا اصلااا درست نیست

مصمئن باش همونقدر که ذهنت و قلبت پراز انرژی منفیه تو زندگیتم تاثیر میزاره و فقط انرژی بدو منفی جذب میکنی 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738
کل اتفاقای زندگیماز اولش بد بود 

خداخودش وعده داده بعدازهرسختی اسونیه .زندگی همه بالا و پایین داره عزیزم فقط شما نیستی .صبرکن بلاخره درست میشه از رحمت خدا ناامید نباش

انشالله ک.خوشی هم ب ما برسه کاش یکم انگیزه داشتم 

انشاالله عزیزم.من گاهی خودم حال خودم و خوب میکنم پامیشم میرقصم اهنگ میزارم میرم بیرون خرید میکنم دور میزنم تنهایی شکرگزاری میکنم شکرگزاری خیلی حال و خوب میکنه . انرژیت و زیاد کن فکرای بدو از سرت بریز بیرون 

استارتر خیلی خوبه ک همیشه تاپیک های انرژی مثبت میزنید 

من ک همیشه با ی حس خوب تاپیک هاتونو میخونم 👌😘

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
استارتر خیلی خوبه ک همیشه تاپیک های انرژی مثبت میزنید  من ک همیشه با ی حس خوب تاپیک هاتونو میخ ...

عزیزدلم مرسی😍 خوشحالم که دوست داری 🤗🙏🌷🌼🌺🥀🌹🏵

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
عزیزدلم مرسی😍 خوشحالم که دوست داری 🤗🙏🌷🌼🌺🥀🌹🏵

😗😊

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706