2737
2734
عنوان

حساسیت شوهرم روی ظاهرش

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 48 پست

اره شوهر منم رو چروک پیشونیش حساسه ، چند جلسه رفت ماساژ و روغن نمیدونم چی گرفت خودش هرشب ماساژ داد کمتر شد.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوس ندارم بوتاکس برای آقایون 

وااا چرا خلاف شرعه؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

بابای من با 60 سال سن رفته مو کاشته تازه میخواد پیشونیشو بوتاکس بزنه😂😂😂😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
نه ولی چشماش میره بالا 

ینی چی؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2738
بگو بس کن دیگه اه  شمام بگو منم میخوام بینیمو عمل کنم چه حساسه

والا بینیم نیاز به عمل نداره 

ولی اصن بع من مربوط نمیشع جین و چروک صورت این دیگه به مرور زمان اینجوری میشه دیگه 

نه ولی چشماش میره بالا 

اونا از قسمت بد پشنوي ميزنن

جاي درست بزنن اصلا اينطوزي نيمشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

آره منم همسرم حساسه خیلی.. حتی دکتر زیبایی ام رفتیم باهم گفت میخام بوتاکس کنم.. همه میخندیدن ب من نگاه میکردن من سااااکت بودم اون داشت صحبت می‌کرد.. دکتره گفت خانما بیشتر ازین کارا میکنن نگا خانمت چه ساکت نشسته.. کلا وضعیتم ن خیلی خنده دار بود😂😂

من با یه لبخند گنده نشسته بودم  فقط گوش میدادم😁😁

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2706