2237
2217
عنوان

حساسیت شوهرم روی ظاهرش

645 بازدید | 48 پست

خانمها شوهرم روی چروک پیشونیش حساسه 

الان هی رفت جلوی آینه بعد من برای اینکه حساس نشع گفتم بخدا انقدرا هم زیاد نشده بهش دست ت

نزن 

الان با من حرف نمیزنه میگع چرا منو دلداری نمیدی حالا اگه خودت بودی  الان رفته بودی بهترین دکترا 

مگه آقایون روی ظاهرشون انقد حساسن ؟؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🥴

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

بگو بره بوتاکس

آره شوهرمنم حساسه رو چین چروک

خدای  مــن                            تو تنها کسی هستی که ارزش مرا می دانی؛ صلاح مرا می دانی؛لیاقت و شایستگی های مرا می دانی؛ و به همه اسرار زندگی من آگاه هستی...از تو می خواهم،مرا به آنچه برایم بهتر است هدایت کنی...آمین🙏لینک چالش ناشناسم😜https://harfeto.timefriend.net/16411224009041

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2238

اره خیلی از مردا حساس ترن

:/

حتی بعضیام دیدم قبل بیرون رفتن کلی به خودشون میرسن دیرتر از خانومشون حاضر میشن

در این حد حساس

/میدونم اسیرت میمونم/واسه دوتا چشمات میخونم 👀/میخونم دیگه عاشقت هستم/❤😆😆
2233

اره شوهر منم رو چروک پیشونیش حساسه ، چند جلسه رفت ماساژ و روغن نمیدونم چی گرفت خودش هرشب ماساژ داد کمتر شد.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
دوس ندارم بوتاکس برای آقایون 

وااا چرا خلاف شرعه؟

خدای  مــن                            تو تنها کسی هستی که ارزش مرا می دانی؛ صلاح مرا می دانی؛لیاقت و شایستگی های مرا می دانی؛ و به همه اسرار زندگی من آگاه هستی...از تو می خواهم،مرا به آنچه برایم بهتر است هدایت کنی...آمین🙏لینک چالش ناشناسم😜https://harfeto.timefriend.net/16411224009041
2241